bugün

dolaşık, karışık...
klasik müzik için kullanılan bir enstrüman. hafiften neyimsi bir havası vardır.
kördüğüm lü..

el ile diş ile..

olmadı keserek..
girişik, çapraşık, birbirinin içine girmiş, karışmış.
Mermerlerin nabzında hala çarpar mı tekbir?
Bulur mu deli rüzgar o sedayı;Allah bir!
Bütün bunlar sendedir,bu girift bilmeceler;
Sakarya,kandillere katran döktü geceler.

N.F.K
drift yada grafiti ile karıştırılması muhtemel girişik olan.
ing. dolandırıcılık.
(bkz: giriftzen)
iç içe geçmiş, bütünleşmiş anlamına gelen yabancı kökenli söz.
dokuzuncu nesil yazar namzeti. hoşgelecek yakında.
dokuzuncu nesil yazar. hoşgelmiş.
geldik gelmesine de baya bi 'boş' bulduk.
bu ismi nasıl bulduğumu(zu) anlatmak isterim; ne yapalım ne bulalım derken ilk benim aklıma gelmişti ama ! kankim şemseddin sami'nin osmanlıca sözlüğünden açacağımız ilk sayfadaki anlamlı ilk kelime olsun dedi..
oldu.
(#17544414)

pes dedirten yorumun sahibi kişi.

bir yazarın nick altına girip eleştirmek, ayar vermek hiç adetim olmadığı halde bu yorumu yapma ihtiyacını bana hissettirdiğin için pes!

bir yakınının attığı yalana inanarak depremde rahmetli olmuş onbinlerce insanı allahın gazabına uğramış zavallılar olarak gördüğün için pes!

bilip bilmeden az birşey mantık kurmadan götten uydurma hurafeleri ciddiye alıp şurda yazma gereğini hissettiğin için pes!

17 ağustos depreminde gölcük'te yıkılan camilerden, sadece bir yatılı kur'an kursunda rahmetli olan 16 kur'an öğrencisinden bihaber yaftalayıcı yazık sana.

o komutanlar orda kur'an üzerinde dansöz oynatırken hiç mi müslüman yoktu orda be insanfsız? hiç kimsenin mi götü yemedi öyle bir rezilliğe dur demeye? senin aklın böyle birşeyi alıyor mu?

neymiş suyun altında askerler domuz sıfatına bürünmüş. yahu suyun altında kalan meftanın şişeceğini görüntü olarak normal haliyle alakasız bir duruma geleceğini bilmezmisiniz? allah sana ve senin gibilere akıl fikir versin. ne diyelim.

silinme ihtimaline karşı caps aldım, ibret olsun.

görsel
üstüne gidilmemesi gereken kişi..
her an bağırabilir;
"hadi atayizler hadi.."
iftirasının dile getirilmesi zoruna gitmiş yazar.

"bi yakınından" duyduğunu söylediği cümleleri kafasında yaşayarak doğruluğuna kendini inandıran, ve bunları başkalarına da inandırabileceğini zanneden insan; şu an tam da benden istediğini yapıyorum.
meyve veren ağaç iftiraya uğrar. ne dönemin dinsiz imansız komutanlarına ne de dünya üzerinde herhangibir mahluk'a iftira atma ihtiyacım ve misyonum yoktur. ayrıca sizi neden dikkate aldığımı da anlamamış bi durumdayım. selametle.
sözlük formatını hiç okumamış yazar. facebook sayfasında bile bu kadar hoyrat davranamaz insan.
nickaltı doldurulsun diye sağda solda ince mesajlar veren yazar.

(bkz: olmamışsın git bir nesil sonra gel)
Sözlük ortamından kendini çekip vizelerine konsantre olması gereken yazar.

tamam iyi güzel yazıyorsun ama sınavda sözlükten sormuyorlar. sınavda nereden sorduklarını 4 yıldır çözemedik ama olsun çıkma ihtimali olan şeylere bakmak daha hayırlıdır.
sayın nick altının sahibi!!1!

sınavların başlamasına tam 1 hafta varken sınavlara çalışmak ancak abesle iştigaldir. bu vechile sözlükte takılmak ruh sağlığı açısından daha faydalıdır.. ancaaakk sınav zamanı gelip yumurta kapıya dayandığında geçmişe dönüp "benim ne güzel boş zamanlarım vardı neden o zamanları değerlendirmedim" dememek içün şahsımca gerekli olan ikazları yapmak gerekli görülmüştür.
(#17689489) çeşit çeşit yazar gördüm. böylesini ilk kez görüyorum valla. *
sakin olması gereken karşıyakalı... bir sinir harbi sonradan pişman edebilir.
(#17688241)

saygı yoksunu bir insan fazlası yüzünden sinirlerine hakim olamayıp şarampole yuvarlanmış yazar. tiz zamanda gelip ortalığı düzenlemesi umuduyla..
cezası moderasyon tarafından 10 gün daha uzatılmış sanatkar yazar.
güncel Önemli Başlıklar