bugün

umutsuzca bekleyen insandır. tek dostu, tek kendini anlayanı dinlediği şarkılar ve okuduğu, yazdığı şiirler olan insandır.
karşısına geçip ağlayandan daha gururlu insandır. sevmiştir, terkedilmiştir, yazıktır.
geçmişte yaşayan insandır. bırak geçer gider daha neler çıkar senin karşına üzülme sen rahat ol.
(bkz: thug life nigga #5737010)
bir 'veda' lafının arkasından sürüklenen insandır. umutsuzca bekleyendir, yavaş yavaş gökyüzüne açılan elleride kapanacaktır, sonunda ona sadece ağlamak kalacaktır, bir gün o da tükenecektir, yüzünden akan yaşlardaki tüm harfler, kelimeler tükenecektir. susukunluk kalacak, artık yüzünden dökülen cümlelerde terkedecektir onu. ve bir gün kendine geldiğinde tüm cümleleri kurmayı öğrenecek, bir erkek/kız için değmeyeceğini anlayacaktır.
dip not: nasıl da mutlu son oldu ama eheh, öldürmeyen acı güçlendirirmiş..
seviyordur. yazık.
bir nevi yarım insandır.
allah düşmanımızın başına bile vermesin. ağlarsınız, gözleriniz şişer; sonuç olarak havayı bile alamazsınız.. nefes alma yetiniz çoktan zarar görmüştür. *
eski sevgiliyi düşünüp masturbasyon yapan insandır. trollere esin kaynağı olsun bu entry. (bkz: eski sevgiliyi düşünüp masturbasyon yapmak)
" giden gitmiştir, gittiği yerde bitmiştir. ben gideni değil, giden beni kaybetmiştir. " diyemeyecek kadar kendisini sevmeyen, kendini bir halta benzetemeyen, hep hatayı kendinde arayan insandır.
unutamamis insan.
biten bir aşkın ardından anneye sarılıp ağlamak #5360133
zamanı geldiğinde unutmayı da başarabilecek insandır ya da kendini kandırır...
paranin satin alabilecegi seylerden biri oldugundan yapacak bir sey yoktur.zamanla daha buyuk sorunlariniz olur onlarla mesgul olursunuz vs..

(bkz: eski sevgilinin soyadini unutmak)
yanlış yapan insandır. el hareketi çekmesi gerekir.
masumiyetini kaybetmiş olmasına üzülen insandır. hani inandıkları varya onlardır asıl yıkan onu. gözünde büyüttüğü mükemmel insanın giderken sığındı bahanelere bakarak incinmiştir. oysa o onu kayıtsız şartsız ,mangal gibi yürekle sevmiştir. dedim ya masumiyeti ve inandıkları yok olmup gitmiştir. ağlaması ondan.
yoksa anası elden olanın yokluğu olmazmış.
kolay vazgeçemeyen insandır. aşıktır lan aşık.
vazgecemeyen insandır. sevilen agır bir yemeğin bitiminden sonra insanın midesine oturması gibidir önce bu duyugu. zaman geciyor gözyaşı dinmiyorsa hala kavramı girer işin içine yani içinde bir düğüm vardır yıllandıkca daha da acıtır.
- müge yaaa böyle arkanda ağlamak zor oluyor, biraz önüne geçeyim mi?
- sen hala benim arkamda mısın?

(bkz: giden sevgilinin arkasından hala ağlayan insan)
duyguları olan insandır. normaldir. sevgili gitti diye, aşkın anında bitmediğini bilendir.