bugün

"vay anam anam anam,gitti gitti,caaaanım kız-erkek gitti,nasıl da uçup gitti ellerimden,tutamadım kuşumu,amanın,yandı içim,düştüm dar karanlık kuyuların içine,geri dönmez geri,dönüpte güldürmez beni,vay anam anam anam,kor düştü yüreğime,dayanamam ben buna" şeklinde olup,biten bir ilişkinin ardından feryatlarda bulunmaktır.
giden sevgilinin ardından yapilması gerekmeyen ancak bir baskasının gelmesi acısından cekilmesi gerektigi düsünülen acıyı simgeleyen boş eylem..
gettiii gettiii vaye vayee şeklinde çeşitleri olan, duyanın içini paralayan acıklı ağıt yakışlarıdır.
"yapılacak en gereksiz hareketlerden birisi. zaten kısa olan bu hayatı boyle gereksiz bir hareket yuzunden zindan etmeye gerek yoktur. sayfa cevirilir ve devam edilir..." denilir. her ne kadar dogru olsa da onunla gecirilen her anın gozun onunden adete bir film sahnesi gibi gectigi andır. bir tutam müzikle bir sigara eşlik eder bu ana. müzigin sesi sonuna kadar acılır ki dıs dunyayla baglar kopsun o ana geri donulup "o an"lar birer birer tekrar yasansın. acıtır aglatır bitirir...