bugün

ülkedeki kızların büyük bir çoğunluğunun daha önce milli olmuş hatta bir kısmının işin bokunu bile çıkarmış bir erkekle evleneceğini düşünecek olursak gayet kabul edilebilir bir durumdur. acı gerçekler.
godoşluğun dik alasıdır.
geçmişte erkek görmüş kızla evlenmekten de kötüdür. bütün kızlar bana bi kere versin ama sevgilim bakire olsun.
Bunları rohan süvarilerinin orklar'a yaptığı gibi öldürüp, leşlerini üst üste yığdıktan sonra bir güzel yakmak lazım, ne evlenmesi.

Edit : şaka yaptım manyak, neyini eksiliyorsun.
Muhtemelen yalanmış mıncırılmış üzerinde salya izleri olan namussuz biriyle evlenmektir. Kısaca kavas denir.
duş da mı almıyo amk bu kız salya izleri üzerinde kalsın.
Geçmişte sevgilisi olmuş erkeklerin neden yadırgadığını anlamadığım durumdur. (bkz: ne ekersen onu biçersin)
geçmişse Problem yoktur, geçmemişse çoktur.
mide gerektirir. sevgilisi bu kıza nasıl muamele yaptı amk anal oral böyle kızla evlenilir mi amk. evet.
anlam verilmesi zor bir erkektir. midesiz mi desem, gavat mı desem, geniş mi desem bilemedim.

bir de utanmadan koluna takıp çocuklarına anne yapar bu ahlaksızı. açıkçası böyle namussuz kızlar yaşamayı bile hak etmezken sevgilisi yapar, babasının elini öper.
ben evime bile buyur etmem şunları.
Olm çakmak gazı mı koklatıyorlar size.

sağdan dümdüz siktirin gidin aq.
Aynen öyle.
Diğer türlü kızlardan kaldı mı anlamadım.

Hayır ben hiç sevgili olmadım sevgili olunacak biri de bulamadım, böyle bir dünyaya çocuk yetiştirmek de istemem en kötü kıyamette soyumuz kuruyacak ne kadar manasız çoluk çocuk isleri ayrıca veledler gibi aşkım bir tanem canım cicim demek de saçma mutlu olmayan ırkı memnun etmeye david rockefeller yaşadığı süre - 7x3 yılımı bu dünyaya yaranmaya da gelmedim.

Sevgilisi olmamış kız bulursam bir de safkan türk olmalı tabi canım ne sandın 86 cm kafatası yoksa türk 'üm diyen türk değil melezdir, safkan türkler var olsun.

Öyle tengri mengri demeyle türk alfabesiyle türk yazmaya benzemez genlerinde o la cakkk!!!

Neyse zaten öyle birini google 0.343 saniyede 1 milyar sonuç arasından bile bulamaz, denemedim mi sanıyorsun aşk a da inanmıyorum, kendimden başka safkan türk kaldığına da...

Hayat buruk acıdır kahve kıvamında, bu da ders olsun...
Hee orospudur o di mi piçler. Sevgilisi oldu ya ne de olsa. Dar kafalı götler sizi.
Evlenmeyin rahatsız olacaksanız. Bu konudan bize ne?