bugün

ciddi ciddi ahmak olduklarına inanıyorum bunların. ulan gezi dediğiniz oluşumda su tabancasıyla üzerinize su sıkıldı bir kaç göz yaşartıcı gaz ama darbe de insaların üzeri gerçek silahlarla tarandı tanklarla üzerlerinden geçildi uçaktan bombalar yağdırıldı bu ülkede kahramanların çıktığı kesim bellidir. sizden ancak çakmaları çıkar kendinizden başkaları da buna inanmaz.
gezi direnişinde su tabancası ile öldürülen o kadar insan olması aklıma geldikçe hayretlerden hayrettinlere koştuğum mevzudur. ulan ülkedeki biber gazı stoğu bitti yurt dışından geldi uçaklar dolusu harbiden mal mısınız yoksa mizacınız mı böyle anlayamıyorum. kafamızın üstünden kaç tane mermi geçti kaç tane gaz fişeği geçti kaç kere coplar ile ölümüne saldırıldı esnaf bıçakları sopaları kuşandı çıktı hala su tabancası falan diyorlar..

bir boku da kıyaslamayın silah sesini duyar duymaz domala domala köprü girişinde siper alan yüzlerce adamı paylaştırmayın bana. kırk yılda bir adam akıllı iş yaptınız bokunu çıkarttınız onunda 1 haftada..

bir tanesi de itiraf etmiş "ben gençlik kollarında işime bakarım" diye. ee bizde onu söylüyoruz işte alın makarnanızı kömürnüzü cebinize 3-5 harçlık mitingden mitinge köfte ekmek sesiniz çıkmasın. oturun oturduğunuz yerde. sizin çapınıza uygun değil bu işler..
Güldürür. Bir yanda meydanları Türk bayraklarıyla dolduran milyonlar, öbür yanda apo posterleriyle pkk flamalarıyla Atatürk ün posterini yan yana açanlar.
kendisi sokağa çıkınca demokrasi getirdiğini sanan, başkası sokağa çıkınca terörist ilan eden zeka (!) nın ahmak dediği insandır.

bunların hükümet elden gidiyor diye oturup ağlayan modelleri de mevcuttur. darbe fos çıkınca hepsi birer yiğit (!) olmuştur. yersen. döpiyes kefeniniz kadar konuşun.