bugün

gezi zamanı dolar 1 90 oldu diye göstericilere küfreden orospu çocuklarının 5 sene sonra dolar 5'i geçmişken gık diyememesi halidir.

hele o dolar yükseldi diye bize saldıran çomar beyoğlu esnafı. nerdesiniz lan yavşaklar?
hadi çık elinde palayla da o kılıcı götüne sokmuyorlar mı?
alman, ingiliz turist yüzü görmeden kepenk kapatmaktalar, şam'dakinden bile çok arapla ve suriyeli kuru kalabalıkla baş başa bırakılmalı kevaşe çocukları.
korkudan konuşamamaktadırlar, öz hakiki vatan hainleri bunlar. birde, imf giyabında cenaze namazı kılmışlıkları vardır.
heme şurada bak;

görsel
dolar 5 lira olduysa iktidar olup doları bedava yapsana .

ama yok iş iktidar olmaya geldi mi fıss .

demek ki neymiş ?

kelin ilacı olsa önce kendi başına sürermiş .

kemal mi ince mi geçerli imza mı geçersiz imza mı . yani mühürlü imzamı mühürsüz imza mı ?
Gezi zamanı kullanıldığını anlayamayan ama yıl olmuş 2018 hala geziden bahseden davar söylemidir kendisini defaatle kınıyorum ve bundan sonra türkiye düşmanlarının hizmetine girmemesini tavsiye ediyorum.
yıllarca fetö denen yavşağın götünü yalayan kandırılmış tiplerin zorunda gittiğinden gezideki direnişi saptırma çabasını göstermiş sorgu.

zuhhahahhaahaha.. hocaefendiniz nerde lan?
burada. doları 1.3'ten almayı istiyorsan destek de vermeyeceksin o çadırlı terör faaliyetlerine. şimdi istesen de alamazsın zaten.
doların yükselmesi hiçbir zaman sebep değildi. doların yükselmesi bir sonuçtur. gezi zamanı da değildi şimdi de değil. başta yobazlar olmak üzere tüm ak arkadaşlar bunu iyi tahlil etmeli.

yanlış para politikalarının, yanlış ulusal siyasetin bir sonucudur. ve bunun tek sorumlusu da akpdir.

her şey yıkıldığında yanlışlar silsilesi müsebbibi iktidar da muhakkak enkazın altında kalacak kalmasına da ben neleri kaybedeceğiz, onu düşünüyorum.