bugün

necati şaşmazın konuşma özürlüsü olduğunu tüm türkiyeye göstermiştir.
yıllar sonra kazanım olup olmadığı anlaşılacaktır.
ülkeye kazndırdı mı bilmem ama vatan evlatlarına ince belli roket gibi hatunlar kazandırmıştır.

zevkine pâyidâr olmaz bu işin.
direnin gençler direnin.
bize ters gelen istemediğimiz beğenmediğimiz durumlar karşısında sessiz kalmayacağımızı göstermiş olduk yılmadan sonuna kadar gidebileceğimizi istediğimiz zaman istediğimizi elde edebileceğimizi kanıtladık bu ülkede sadece yaşamadığımızı bu ülkenin bizlerin olduğunu herkese hatırlattık halkı bilinçlendirdik uyandırdık yetmez mi?
şuan için gözlemlediğim;
kürtlere bakış değişti.
yandaş medya olarak anlatılan gruplar öyle olduklarını kanıtladı.
tayyip artık çift taraflı oynamıyor.
bdp ye bakış %100 değişti.
insanlar direnişte siyasi durumdan dolayı konuşmayanlar birbiriyle samimi oldu.
inecati şaşmazın windows 98 işlemcili beyni gözler önüne serildi.

aklıma gelmiyor daha çok var.
önemli bir militan ateist kesimin anti-kapitalist müslümanlar sayesinde islam'a bakışı değişti.
(bkz: gezi parkı direnişinin kazandırdıkları)

aramaya inanmak!
2 hafta önce gençlerin geneli gerçekten apolitik ben işime bakarım kafasında idi, ama bu direniş o gençlerden öyle bir topluluk yarattı ki, kimimiz sıhhiye, kimimiz komando, kimimiz çöpçü olduk ve de sonunda hümanizm bayrağı altında toplanıp bir politize olduk ki Tayyeaaap kork artık cnm.
Apolitik insanların bile yeterli sosyal ve siyasal baskı sonucu politize edilebildiğini öğrendik, dahası ülke gündeminde söz sahibi olunabileceğini de öğrendik. Önemli olanın ebat değil işlev olduğunu öğrendik. Gezi parkı eylemi bize bunu göstermiştir.
finallerin ertelenmesi. Gerçek manada bir kazanımdır
ülkemin insanlarının ne kadar sazan oldukları ortaya çıktı.
dinsiz gözüken eylemcilerin toplu namaz kılarak islama yönelmesini ve ak partili olmalarını sağlamıştır.
laikçiler içine sıçtıkları avrupa nın en büyük umumi helasını kazandırmış oldular.
Tencere tavayla devrim yapilamiyacagini ogrendi ulke.
dün akşamki havayı baz alırsak, demokrasi kazandı diyebiliriz. provokatörleri kast etmiyorum tabii ki.
Paylasmayi deger vermeyi emek gostermeyi cesareti ve tabiki insanligi sokak denilen seyin soyledikleri kadar tehlikeli olmadigini ogrenildi ve Halk gucunu kesfetti bundan sonra bana kalirsa olan bitene evden yorum yapma devri bitti artik hukumetin herhangi bi hatasina cikip eylem yapma devri basladi
FAKAT hatirlatmak isterim ki yapilan hic bir eylemin siradanlasmamasi gerekir.
daha büyük bir ak parti sevgisidir.
yarraktır afedersin. park yıkılmayacaklar deyular diye bu eylem biterse katmerlisini alırsınız.
kapanış olarak. ağza alınmayacak iltifat eden kadını gördük.
(bkz: orantısız mizah)
provokatörler in ömürleri boyunca bu anı beklemiş gibi davranması olmasaydı daha güzel sonuçların olacağı eylemdi zannımca yakıp yıkmalar polislerin aşağılanması en kötüsüde ölümler.
içgüvenlik yasa paketi.

Sen muhalif kardeşim; cmk'da, 6136'da, 2911'de çok şey değişti. Mülki amirlere çok geniş adli yetkiler verildi. Ha sen farkında mısın değilsin tabi. Çünkü ilk üç gün sen de destekledin. Mal herif.
Memlekette ne kadar sağcu cahil varsa bir o kadar solcu cahilin varlığını göstermiştir.
Faiz % 4.5 ile son 155 yılın en düşük oranını yakalamıştı.

Çok şükür(!) Gezi vandallığıyla faizler yükseldi.

Kırılan cam, çerçeve, yağmalanan atm ler, yakılan otobüsler, arabalar, sökülen kaldırımlar... tüm bunların tamiri esnasında iç sirkülasyonu sağladı.

Beyinsizler.

Edit: Arkadaş culukgillerden galiba.

Faiz % 4.5 ile son 155 yılın en düşük rakamındayken başladı diyorum daha ekonomik başarısızlıklardan bahsediyor.

Dedik ya, beyin! Allah herkese versin.
Bana hicbir sey. Butun olaylar sirasinda hastanede yatiyordum, uyanik degildim. Umarim size bir seyler kazandirmistir.