aynen katıldığım provokasyon, ben de olayları sabah ve akit gazetelerinden takip ettim, o kumanyaları hep koç grubu göndermiş, zaten o teröristleri otellerine alarak niyetini de belli etmiş. ayrıca akp yetkililerinden öğrendigim kadarıyla, son zamanlardaki tüm darbelerin arkasında ve soma sabotajında koç grubu varmış.

hal böyleyken, başbakanın koç grubunun açılışına kapanıp, "yatırım yapan bir gruba kin tutmam" demesini kınamayacak mıyız? teröristlere bariz yardım eden, 301 işçimizi sabotajla öldüren, ülkemizi almanya ile bölmeye çalışan bu grubun yöneticileriyle samimi pozlar veren başbakanı protesto etmeyecek miyiz?

ülkeyi yıkmak isteyenlerle şen şakrak olan bir başbakan kabul edilebilir mi?
ülkeyi bölmeye çalışanlara kumanya götürdüğü iddia edilen koç grubunun açılışına giden başbakan'ı kınama sebebidir.

ayrıca, soma madeni'nin tehlikeli olduğunu söyleyip inceleme komisyonu kurulmasını isteyen önergeyi reddeden akp olayın birinci sorumlusudur. yıllardır orada çalışan, 7 yakınını madende kaybetmiş kişiyi tekmeleyen de yüce devletlimizdir.

soma'daki çalışma koşullarını protesto eden işçilere "hainsiniz nankörsünüz" diyen, sevgili akp seçmenidir. oraya kumanya götürmeye kalkanları ilk tekmeleyip öldürecek olan da yine akp seçmeni olur. oraya yine de yardım yapılır da, "eften püften" deyip almaz, çalar akpliler.

"terörist" dedikleri kişilerin yardımlarını kabul etmez, satar kendileri parasını yer akpliler.
acı ile tatlıyı birbirine karıştıran gerizekalı yurdum insanının merakla cevabını aradığı yanlış bilgidir.
300 cana tek bir damla göz yaşı dökmeyen,suriye'ye ve mısır'a ağlayan birini kendine lider benimsemiş birisinin söylemesi çok tuhaf değil mi?
faiz lobisinin ölen madenciler üzerinden menfaat elde edememesiyle doğru otantılı durumdur.

eğer böyle bir şeyler sezselerdi yemin ederim orayı kumanya denizine döndürürlerdi.
Yardımlar fazlasıyla gelecektir.
hiç bir alakamızın olmadığı suriyeye 500 milyar doları gömen, soma dan esirgemez herhalde.
gezi kadar başına taş düşmesi gerken kişileirn olaydır evet aslı akpli çapulcuların ülkeyi kaosa sürüklemesidir.
Asılsız iddaadır.
Aksine daha fazlası gitmiştir ve daha da fazlası gidecektir.
Onlar herşeyin fazlasını haketmedeler.