bugün

Vahim durumdur.

Kitlemizin %50'si 15-18 yaş aralığındakilerden oluşuyor. Bu gençler daha yetişkin olmamış, anne babalarının tayin ettiği hayatı yaşayan, gerçek yaşamla tanışmamış kişiler ve burada yazılanları okuyorlar.

Her kızı yürüyen vajinalar gibi görüyorlar. Sanıyorlar ki burada cinsellik konuşan yazarlar sevişiyor sürekli. Gerçek hayatta sanki her kızın yaptığının bir asıl amacı var sanıyorlar. Herkes zengin, elit sanıyorlar.
Ve de özellikle uludağ sözlük için konuşuyorum, aslında %5 dahi olamayan türk ırkçısı-atsızcıları sanki türkiyede büyük yer kaplıyor sanıyorlar. Kürtlere gerçekten ırkçılık var gibi düşünüyorlar.
Herkes ateist veya dini gericilik görüyor sanıyorlar. Bilmiyorlar ki bu tipler babalarına ateistim diyememiş tipler.

Acıyorum onlara lan. Reel hayatı harbi böyle sanarsanız evlenilecek kız bulamazsınız. Gerçek hayatta kızlara burada yazılanlar gibi konuşur ve davranırsanız siktiri çekip gider, erkeklik de taslayamazsınız. Hatta oturup ağlarsınız ha.
Irkçılık olduğunu da düşünmeyin. Türklerin çoğu kürtleri kardeş görür. Irkçılığa karşı çıkar.
Ateizm falan da takılmayın. Hepiniz bir günde 4566433 kere inşallah, maşallah, allah bilir, allah kahretsin diyen tiplersiniz.

Kısacası sevgili gençler burayı fazla takmayın. Hadi kolay gele.
Acıdığım insan.
uludağ sözlük gerçek hayatın bilinçaltıdır.
Keşke hayattada Sözlükteki gibi tassak gecebilsem denilesi durumdur.
Tam dogru olmayan yazı mesela benim babamda aynı benim gibi dine cok baglı degil yada dini hayatın merkezine koymayan biri.gerci ben tam ateist degilim ama inancım cok azaldı.babasıda ateist olan binlerce ateist taniyorum. Neden sözlukte böyle insanlar olmasın ama bazı konularda ilk entryye katıliyorum ırkcılık bu kadar gercek hayatta yapılmaz, ama ülkede ırkcılık yapan yok yada faşistlik yapan yok demekde biraz gercekci degil.