evet çok uzun bir tamlama oldu. ama aklıma yatan en güzel tanım bu. lafım her sarışına değil. yanlış anlar onlar önceden belirteyim. bunlar kaldırımda giderken arabalarıyla sana çarpıp kendini bir bok sanan k*ltaklardır. cidden öyledirler. nasıl kazandıları belli olmayan paralarıyla statü kazandıklarını zannederler. her yer onlarndır. sadece beyinleri onların değildir.
örnek vermek gerekirse:

(bkz: esra ceyda kardeşler)
(bkz: platin saçlı karıların altında grand cherokee)
(bkz: yavuz çetin)
(bkz: cherokee)
asla elde edilemeyen kadın değildir. elde edilmeyen kadındır. eğer olaya seks açısından bakmak istersek hiçbir mantıklı erkek duvar s*kmek istemez. duvara delik açıp s*keceğime 31 çekerim daha iyidir. beyni olmayan yani bunu kullanamayan kadın duvar gibidir. * anlamsızdır. sadece görüntüyle oluyorsa bu iş alın kendinize bir işime bebek onu s*kin. tabi aklınız bu kadar sikinizde çalışıyorsa.
şöyle düşünün. kaldırımda sevgilinizle yürüyorsunuz. hani şu meşhur tunalı caddesinde. keyfiniz yerinde. ama kaltağın biri gelmiş arabasını kaldırımı kapatacak şekilde park etmiş. arabadab ötürü yoldan yürüyüp geçecekken bir otobüsün size çarpmasına ramak kalıyor. sizde dönüp kaltağı uyarıyorsunuz.

sizden 3-5 yaş küçük olan çakma sarışın hanım bir feryat figan kendini parçalamya başlıyor. yanınızda sevgiliniz olmasından ötürü tartışmayı büyütmeden gitmek istiyorsunuz. ama kaltak oaralı bile değil. illa götünü yırtana kadar parçalayacak kendini.

bir iki adım aıyorsunuz gitmek üzere ama nafile. sonra dönüp kaltağa
ağzının payını veriyorsunuz. hemde hiç küfür etmeden ve bağırmadan. sadece sarışın olmak, güzel görünmek ve koca yada baba parasıyla kaldırım kapatmanın kimsenin hakkı olmadığını anlatıyorsunuz. ve kaltak o an farkediyor beyninin olmadığını. o an geliyor kendine. o anluyor güvenin bu beyinsizlikten kaynaklandığını. ama ne mümkün balık hafızalı olduğu için bir dakika sonra unutuyor olayı. bir özür dilemeyi bile kendine yediremiyor.

şimdi çıkıp bana elde edemediğiniz için böyle şeyler diyorsunuz demeyin. çünkü kadın elde edilecek bir şey değildir. mal değildir. mal olan zaten kadın değildir. nesnedir. duvardır.
yurdumuz gerçekten abaza erkek yuvası. bu adamları suçlamıyorum. toplumun yarattığı baskı sonucu bu hali alıyorlar. toplumu bireylerin oluşturduğu muhakkak ama biliyorsunuz toplum sadece bundan oluşmuyor. din-gelenek-örf-adet ve saçmalıklar olmaz üzere bir çok etken daha mevcut.

her neyse sayın abaza kardeşlerim bir kaç dakikalık zevk için ve içi boş görsellik için kendinizi paralamayın. bu durumun var olmasında en büyük etken sizsiniz. görüyorum dünyanın en çirkin kadınlarından biri ama sonradan olma sarışın saçlarıyla ve giydikleri mini etekleriyle dekolteleriyle bu kaltaklar kendini bir bok zannetmekte. halbuki o vitrindeki etin yürüyen hali. kendisi isityor öyle olmak ben demiyorum. bu şekil olmak görünmek suç değil. ama sadece böyleysen ve beyninden bir habersen o zaman olmuyor işte.

neyse uzatmıyorum beynisiz her insana sinir oluyorum ama bu beyinsizliğini görselliğiyle kapatmaya çalışan insanlara 10 kat sinir oluyorum.

gidin 31 çekin ama ne olur prim vermeyin.. *