bugün

hayırlı cigilipaflattırmalar arkadaşlar...

evlilik öncesi cinsel ilişkilerin bir meyvesi olarak toplumsal ahlakın birbiri ardına domino taşları misali devrilmeye başladığı milenyum sonrası dönemde hak ve özgürlük kisvesiyle gözüne kestirdiği her erkeğin altına yatıp binbir gece masalları misali maceradan maceraya koşan günümüz genç kızlarının işin dini ve ahlaki boyutunu bir köşeye bırakıp sadece fiziksel açıdan bakıldığında bile anlam verilemeyip derin düşüncelere itmeye muktedir hareketi.

yani bana mı öyle geliyor yoksa gerçekten öyle mi bilemiyorum ama uzun süren gözlemlerim, anal izlerim ve araştırmalarım sonucunda edindiğim bilgilere göre yüzde 99.9'unun müslüman olduğu iddia edilen toplumumuzda sokakta gördüğümüz her on kızdan dokuzu karamürsel sepetine dönmüş durumda. hani eskiden anca bekaret testi ya da kalite kontrol yaptırınca kız oğlan kız mı yoksa öteki türlü mü olduğunu anlardık şimdi konuşmasından, yürüyüşünden, hatta sahip olduğu kişilik bozukluklarından kaç kilometre olduğu anlaşılıyor kızların.

asıl anlayamadığım nokta ise şu: ulan ben arada bir çırılçıplak banyo yaparken aynada kaslarımı sıkıp terminatör pozları kestiğimde kendi dalgamı görünce korkuyorum da eüzü besmele çekip hızlıca banyodan çıkıyorum. peki henüz gençliğinin baharında olan, arı bile soksa can acısından gözyaşlarına boğulan hanım kızlarımız çok afedersiniz nasıl kendine sokturup çatur çutur cigilipaflattırıyor?

arı dedim de, arılar bile kendinden önce başka bir arının konduğu çiçeğe konar konmaz önceden bırakılan kokuyu alıp çiçeğin işe yaramaz olduğunu anladıktan sonra hemen başka bir çiçeğe yöneliyormuş arkadaşlar. gencecik kızlar nasıl evde kalırım korkusu olmadan o dehşet verici, kâbus öğesi organla vals yapıyor anlayamıyorum ve çok merak ediyorum.

bu yüzden yeni bi karar aldım arkadaşlar, bundan böyle kızım. yarın ilk işim duş aldıktan sonra aynada kendimi iyice şöyle bi baştan aşağı son bir kez incelemek, erkekliğimle vedalaşmak ve kızlığa ilk adımı atmak...

yalnız merak ettiğim birkaç şey var, sözlükte şu an yazmakta olan online sözlük kızları mesaj atıp bilgilendirirlerse memnun olurum. ben de regl olmak istiyorum, regl olmak için ne yapmak gerekir? ayrıca şimdilik memelerim çok ufak, böyle mi kalsın yoksa büyüğü mü makbul. bunlara cevap alabilirsem çok sevinirim.
Ciglipaflatmak? Yine mi pokamın sorunu?

Aman ya rabbi..
ne yazık ki günümüz yozlaşmasında bekaret beyindedir sloganı ile insanların arsızlaştırıldığı ve bunun olağan gösterildiği duruma çok iyi değdirmiş pardon dokunudurmuş olan yazarımıza eklemek istediğim bir kaç husus var.

standar donanımınla oynama sonra fabrika ayarlarına çekmek zor oluyor.
"Cigilipaflatmak" sözlüğün mottosu haline gelir yakında.

Görünce gülmedim değil.
Dünyanın en güzel entrysi.
Onlar cigilipaflatıyorsa erkekler de gömçürür kardeşim.
dünyaya yeni igglybuff'ların gelmesine neden olacak eylem.

görsel

çok tatlı değil mi?