bugün

aynı ikilem arasında kalıp tercihimi discovery den yana kullandım, özellikle 2 hat olması güzel bir özellik.şimdi uygun tedarik yolları arıyorum, discover 16 gb için 650 TL fiyat var.
generalda led ışığı olmadığından kendimce s3ü seçeceğim karşılaştırmadır.
videodaki arkadaşın tırnakları telefonlardan öne geçmiş ayrıca.
general beklenenden daha iyi param olsa direk alirdim.
şayet görüntülü görüşme gm de yoksa ki samsungun dışindaki çok az telde var samsung alır.
discovery nin eze eze alacagi versus.
Discovery sorunsuz ise ters kaldırıp düz ezeceği versus. Abuk sabuk hatalar çıkabiliyor Discovery de. Bana denk gelmedi ama.

Malzeme kalitesi ikisininde aynı. Kötü plastik. Neymiş maliyet düşürme.
Donanım olarak s3 ilerde olsa da samsung un abuk sabuk yazılımları yüzünden telefon donanımın performansını verememekte. Discovery donanımı gayet iyi kullanmakta. Hız konusunda canavar gibi. Tek işlemci açıkken bile multitasking sorunsuz.

Kamerada bir uçurum fark yok. Aynı kalitede hatta.

Sonuçta sırf isim için bin lira para vermenin alemi yok. Aslında bu bir fırsat gibi birşey. Tercihiniz discovery den yana olursa bu saatten sonra artık 2.000 liralık telefon satılmaz. Marka değeri bu kadar olamaz. En basiti bakın Discovery den bile kar ediliyor. 200 lira kar olsa discovery de arge getirilmesini düş vergi zaten ödemiyorlar 650 lira samsung kar ediyor eski telefonundan. Bunun yarısı para ile geçinen var.
Ayrıca Samsung un gözünde s3 eski telefon olduğundan discovery alınız. Ölü Pixel çıkmadıkça şarj soketine kibar davranınca canavar.

He birde fiyatı yüzünden s3 mini s4 mini ile falan kıyaslayanlar var. Onları Allah'a havale ediyorum zekalarından ötürü.

Edit: kendim gmd kullanıcısıyım merak eden varsa ulaşabilir artıları eksileri için.
Cok klasik olacak ama bu fiyata discovery inanilmaz.