bugün

(bkz: genelev)
orada calisan bir kadini nasil kardes olarak gordugu bilinmeyen bir yazarin anlattigi hikayedir.
hikaye nerde lan sikik. demek istedigimdir.

(bkz: kafasi guzel heralde)
(bkz: tamam beyler vurmayın öldü)

Hepsi de çok klişe bir hayat hikayesine sahip demek ki.
Kesin bir arkadaşa, kardeşe aittir bu anılar. Hep zaten bir arkadaşındır.
(bkz: geldi gene ateist)

müslümanları kötülemek için uydurulmuş sıçmık. tamam bu tarz olaylar dünyanın her ülkesinde yaşanıyor ama sen müslümanlığı ve müslümanları öne çıkartarak olayları çarpıtmaya vede yeşillendirmeye başlarsan senin bu sıçmigın içine sıçarlar.

simdir siktir git ve viskinden bi yudum al, müslümanları nasıl kötülerim başka bi hikaye düşün.
Öncelikle hikaye nerede?. Nerede ağlamam gerekiyor?.

Evlendikten birkaç hafta sonra kocası tarafından nasıl geneleve düştüğünü anlamadığım kadının hikayesi. nikahlı ise suç, değilse daha büyük suçtur. bunu bilerek hiç kimse şikayet etmiyorsa verin şahsın ismini ben şikayet edeyim kardeşim. Sabah 08:38 afyonumuz patlamamış okuduğumuz şeye bak. Hikaye nerde yani şimdi orda kaldım ben.
17 yasinda bir kız genelevde calisamaz hikâye bastan sacma.

21 yas şartı var lan bir kere.
siktiriboktan yazarın doğu tarafı kötüleme çabası. doğu doğu diyip duruyor sanki karadenizli yada akdenizli genelevde çalışan ve böyle hikayeleri olan kimse yok. ben istanbul da bile gördüm ailesi çok sıktığı için başka bi şehirde okul okuyup milletle yatıp kalkan. bundan daha acı hikayeler de var dostum malesef.