bugün

geceye, daha doğrusu gece olduğunu farkeden siz değerli insanlara; koşulsuz, karşılıksız, hiç bir beklenti içinde olmadan sevgiyle bağlı olduğunu düşünen yazar söylemidir.
minik sevimli kelebekler falan hihih.
geceye sevgi kokayım.
görsel

Hem sevgi hem huzur...
görsel
sevmek, elini avucunda değil yüreğini yüreğinde hissetmektir.

görsel

-vay be, giften esinlenip yazayım dedim, fena söz olmadı sanki-
görsel
Dağınık duran ve henüz toparlanmamış birçok kelime arasında gezinirken izini kaybetmiş bir ceylan kadar ürkek ve bir o kadar da sakin Sürüklendiği kıyıları benimseven kum tanelerini bir anımsa Yahut hayaline sığdırabilirsen;gözlerin neden kapalı değil öyleyse. Bu yokluklardan korkuyorsak korkuluklarımızı koyalım her düştüğümüz yere(kolay olmasa bile) Ya da küstügümüz her göze"kem"diyelim ve bizden azar işiten nazar (mavi illa ki) boncuğumuz olsun bakış açılarımızda(b-aşka olmasın çünkü hepimiz aynıyız sanki) Uzak durduğumuz her adımda gölgeler ıraklaşırken Tuzak kurar oysa bize bencil yanımız yoksa siz de yok mu? Ben de var üstelik sizin kadar(ayna ayna söyle bana dünyada benden daha güzeli var mı?) Nasıl ve nicelik bakımından"birazcık insan" Keşke olabilsek (bu arada masal burada biter.) Kıyı kentleri bu yüzden güzeldir su ve tuz,mavi ve turkuaz Ve yalnızlığa saplanan bıçak:kemiğe dayanmaya görsün Kader tavan arasındaki örümceği farkedinceye kadar ağlarını örsün Ne kent kalır ne kıyı;azıcık yaklaş kulağına fısıldayacağım(sevgi)Uçuç ile uçup gitti. Kalan içindeki hangi pay ise;o ceylan parantez açarak düşünüyorumdur-ürkek kelime,ürkek kelime Fransızca'sını düşünmek yerine, Kendi içimizde bir yerlerde işte bunun Latince'sini de ben bilemem artık adını siz koyun Sadece kum bir avuç okyanus içine sığdırdığımız,oradan oraya savrulurken Kalahari'de Bir kum"tanesi"kadar olabilir miyiz?(biz gizli özne)

Viranşairi.
sevgi ile kalın dostlar.
sevgi bizi düzenli olarak geceye peşkeş çeksin. ama biz geceye sevgi bırakalım.. yok öyle.
en son 25 mayis 2014 tarihinde birakmistim o geceye sevgi. bu geceye sevgim yok.
görsel
güncel Önemli Başlıklar