bugün

şüphesiz gecenin üçünde özlenen eski sevgili kadar kötü değildir.
ah sevgili; nasıldı ellerin, nasıldı tenin, sen nasıldın? biliyomuyum ben, nasıldı yüreğin sevgili..
gecenin bu saatinde erekte olup elini sıvazlamak zorunda kalan eziklerin özlemidir. bir sevgilisi bile olmayan bu insanlar nasıl yazarlığa kabul ediliyorlar anlayabilmiş değilim
Hiç sevgilisi olmamış kişilerin başına gelmeyecek durum.
Neyi özleyeceğim ben şimdi yok kimse?
genelde sevgili değildir o özlenen. Eski sevgilidir ama kişi kabullenmek istemez de sevgili gibi görürse orası başka.
Gecenin üçü her zaman sakattır, adına şarkılar şiirler yazılmıştır. Önceki gün için çok geç, bir sonraki gün için ise çok erkendir. Tehlikeli saattir velhasıl.
telefonu eline alırsın özledim yazarsın ama yollayamazsın sadece okursun ve sap gibi kalırsın.
o vakitte yakılan sigaranın sebebidir.
akıl işi değildir uzuv işidir.
Muhtemelen anısı olan bir şarkıyı duyunca hüzünlenen insan tipidir.Bir anlık hevesle mesaj atacak ve sabah cevap gelmediğini görünce bir kez daha üzülecek olan kişidir. e yazık tabii ki.
illa eski olmasina gerek olmayan sevgilidir. Hatta uzaginizda olmasina bile gerek yoktur. Büyük bi kavga ettiyseniz eger her gun yan yana olan bir cift olsaniz bile gecenin 3 unde ozleyebilirsiniz.