bugün

Nekrofili hastaları için cevabı kolay verilebilecek bir sorudur.
bu kişinin aklına nedensiz takılıyorsa bu onun aklına nasıl geliyor sorunsalıdır.
yolu mezarlıktan geçtiğinden olabilir. merak etmeyin la bir halt olmuyor. ha tam o korku filmlerindeki gibi ortam oluyor, azıcık tırsıyorsunuz ama güzel bence. bir kere işten gece geliyordum, mezarlıktan geçiyorum, ulan lambalarda yanmıyor. tam zifiri karanlık. iki metre ötesi yok anasını satayım. sen o nasıl adrenalin arkadaş, nasıl heyecan üff.
Ankarada universite yıllarında dangalak ev arkadaşlarım 'hadi cin çagiralim' dediler benim daha once yasadigim kotu tecrubeleri dinleyip. bekara karı boşamak kolay olduğu için bi siktirin desem de çok ısrar ettiler.

Peki ulan dedim. Yalnız bir şartım var. Gidip mezarlıkta bir saat geçiricez. Peki dediler atladik arabaya karşıyaka mezarlığına gittik. Yarım saat içinde yasadiklarimizdan sonra 4 ayak kacti hepsi ben dahil.

Siz siz olun gece mezarlıkla kendinizi imtihan etmeyin.
Bazıları mezarlığın huzur verdigini soyler ama bence denemeyin benim bi arkadasım var gece mezarlıkta cinin bacağına basmis cinlerden cocugu oldu 8 yasindan beri cin görüyo
DENEMEYiNN.