bugün

neden?
çünkü:

1- Evlilik denilen şey gavurlarda çok da fifi. adamlar evlenir anlaşamazsa boşanır. bizde? bizde boşanmak ayıptır. ya ne yapacayuk? kadın boşanmak isterse adam kadını öldürür. adam boşanmak isterse kadının ve çetesi-ailesi- adamı öldürür. ulan bir kez yaşayacağız bu ömrü olmuyorsa olmuyordur zorlamamak lazım. mutlu yaşamak varken neden bu kara zulüm?

2- gavur memleketinde mahalle baskısı aile baskısı mobbing vs. gibi insanın amuna koyan saçma sapan psikolojik baskılar yoktur.

3- gavur senin dinini ırkını rengini çok da s.klemez. isteyen istediğine tapar. evet bir adam krem peynire nutellaya ya da gökyüzüne tapabilir. ulan Allah böyle yaratmış. sana ne! herkes kendi cehennemini yaşar.

4- gavurda sayıgı vardır. sevmese de seni fikrine saygı duyar. bizde fikrini beğenmezsem seni ne sayarım ne severim. ne kadar boktan yahu. sonra intihar edecem amk dediğimde niye ya ne derdin var diyorlar.

5- bu memlekette karnını doyuracak bir maaşın oldu mu hele hele devlete kapağı attın mı tamamsın. evet memurum param da var. ama mutsuzum amk. ruhum aç, düşüncelerimi ifade edemiyorum. bir fikrin var ve söyleyemiyorsun bunun yalnızlığı kadar kara hüzün dolu başka bir yalnızlık daha tanımadım. yaşım 26.

6- insanın kafasındaki düşünceyi daha doğmadan korkutan bir ülkede türk ve müslüman olmaktansa israil de gavur olmayı tercih ederim. en azından özgür olursam alırım bir kuran okurum. şimdi git bakalım incil ya da tevrat al eve gelene kadar seksen yerde fişlenirsin. daha kitapçıda kitabı eline alırken yanında kitap beğenen adam/kadın fisler seni. kasiyer. kaldırımdaki gözler... dolmuşta otobüste... apartman girişinde...

7- ekmeksiz yaşarım; hürriyetsiz asla! diye bir söz var. denedim tam iki ay üç gündür bir lokma ekmek yemedim. günlük bir öğün sadece öğlenleri yemek yiyorum. akşam da bir bardak süt. daha sağlıklı vücudum. sabah dinç uyanıyorum gün içinde daha hafifim. ama gel gelelim kafamda bir meydan savaşı sonrası arta kalan cesetlerin yüzdüğü kan gölü... boğuluyorum içinde. ne zaman bir fikrim olsa o kan deryasından kafamı çıkarıyorum ama söyleyemiyorum.

8- gavur memleketinde senin hayatına kimse müdahale etmez. evlenirken herkes karışır bizde. hadi o neyse. evlenirsin çocuk yapmazsın. ona bile karışırlar. hadi artık hadi... ulan bu nedir ya? böyle bir şey olabilir mi ya? bu hayat kimin abi Allah aşkına biri çıksın söylesin. ben kendi kararlarımı veremeyecek miyim yahu? ben sadece şu amuna koduğumun ömründe bir tane kararımı da kendim vereyim. gavur mu yapar bu beni. yapsın amuna koyayım. gavur olursam olayım. bu ülkede böyle müptezel yaşamaktansa gavur olayım.

9- bıktım.

10- siktirip gidiyorum.

11- intihar edecem evet...( ona bile izin yok amk)