bugün

amerikalı bilim adamlarının araştırması sonucu got'u izleyenlerin zeka seviyesi 70 ve 90 arasıymış. sözlükte kimlerle yazdığınızı anlayın dostlar.
cidden cabaladım ama game of thronesu 1 sezon anca izleyebildim. millet nasıl dayanıyor bu diziye anlam veremiyorum. gidin jumong izleyin.
deniz seviyesiyle bir olan seviyedir. evet.
bilmem kaç yıl önce geçtiği varsayılan fantastik olayları izleyenlerin zeka seviyesidir. yüksek olduğunu sanmıyorum.
bende yüksek olduğunu sanmıyorum ana senden yüksektir, emin ol.
insanların Zeka seviyesini bir dizi ile ölçen kişinin zeka seviyesinden daha yüksek olduğu kesin.
aynen kanka diriliş izleyip kendimizden geçeriz üstüne bi de kurtlar vadisi amına koyım sokakda ateş ederiz rahat ol.
fantastik olayların bilmem kaç yıl önce gerçekleştiğini düşünen yazarın entrysine konu olan zeka seviyesidir. bu diziyi izlemedim kitaplarını okudum ve diyebilirim ki kitapları en iyi fantastik seriler arasında rahatlıkla yer bulabilir. buradan yola çıkarsam bu güzel kitapların dizisini izleyen kişi güzel bir eylemde bulunmuş olup en kısa zamanda kitaplarını okumasını tavsiye edeceğim şu anda zeka seviyesini tartıştığımız kişidir.