bugün

yeni kurduğu kemik kadro ile, bir hayli yüksek şanstır. en kötü şampiyonlar liginde çeyrek final oynar gibi geliyor şahsen. yalnız fatih terim bu, ne yapacağı belli olmaz, arena'da kupa da kaldırabiliriz.
belli olmaz. ama yine de iyi şeyler yapacağız.
kağıt üstünde; şampiyonlar liginde en az çeyrek final.. kaza bela olur da uefa'ya düşersek final.
fazla uçmak istemiyorum. ben 2.tur görürüz diyorum. zaten bunca yıllık aç taraftara da bu bi dilim ekmek niteliğindeki başarı bile ilaç gibi gelir.
2004 yılındaki fenerbahçe nin durumu ile aynı olur 4-5-6 yeyip 2 atmak.
en fazla cl'de grupta 3. olurlar ve uefa'da çeyrak final.
pek azdır. grupta en fazla 3. oluruz. uefada da en fazla çeyrek final oynarız.
transferler iyi ama futbolu da bi görmek lazım. terim faktörünü de göz önünde bulundurursak en az gruplardan çıkması gerekir. yani bi çeyrek final yakışır.
güzel bir gruba düşerse ş.liginde gruptan çıkması olasıdır. yani şuan galatasaray'ın kağıt üzerinde ki kadrosuna bakınca geçen sene apoel'in ondan önce kopenhag'ın yaptığının kat kat fazlasını yapabilecek kapasitede. zaten 1. torbadan büyük bir takım gelecek ama diğer torbalardan gelecek takımların durumuna göre 2.lik şansı şekillenebilir.
yüksek şanstır. efenim? görsel
şampiyonlar ligi kurasına en dandik takımların olduğu 4. torbadan katılacağı için tur atlamasının gayet zor olduğu aşikar. bu sebeple yoktur öyle bir şans.
öncelikle gruba düşecek takımlarla doğru orantılı olacaktır gelecek başarı veyahut başarısızlık. tamam kadro gerçekten çok kuvvetli. hele daha yapılacak transferleri düşünürsek. ola ki gruba real madrid veyahut barcelona gelir ise 2 maçta 0 veyahut en fazla 1 puan(belki) almak olası gibi gözüküyor daha fazla beklememek lazım. ancak 1.torba dan gelebilecek herhangi bir italyan takımı veyahut dişimize göre gelecek ingiliz takımı sayesinde bu puan aralığı 3 veyahut 4 puan aralığında olabilir (tabii bu oyun futbol onu unutmamak lazım). 2.torba da ki rakiplere bakılacak olursa manchester city gelmediği sürece diğer takımlardan en azından içerde oynanacak maçta muhakkak 3 puan alınabileceğini düşünmekteyim. galatasaray ın 3.torbadan turnuvaya dahil olacağını düşünür isek, 4.torbadan gelen takıma karşı verilecek iç ve dış saha performansı gruptan çıkıp veya çıkamamayı belirleyecektir.

unutulmamalıdır ki bu turnuva şampiyonlar ligidir. her takım ölümüne 3 puan için oynar ve hep bir üst turu hayal eder. iyi bir konsantrasyon ve üstün güç sarfetmek gerekir. öle 5 atarız 10 atarız gibi laflarla coşmaya gerek yok.
bakın görün grubu 4.cü bitirip içlerinde patlıyacak diyeceğim durumdur.ahanda buraya yazıyorum rezervasyon yaptım.kainatın aynasıyım madem ki ben bir insanım.