bugün

birkaç gündür bizleri neşe ve kahkaha tufanlarına boğan allah vergisi yetenekleri. bu galatasaray ne zaman üstüste üç beş maç alsa bu gücü iliklerimize kadar hissederiz. bilmem kaleciye hiç top gelmemesi de kalecinin oralarda mangal yapmasından tut da nereye istersen oraya kadar uzat. mesela en son rijkaard geldiğinde yaşamıştık bu tufanları. beş, bilemedin on maç aldılar. sonra baktık bu espritüel insanlar birer ikişer kayboluyor, yıldızlar birer birer kayıyor.

efem velhasıl bir tür görmemişin oğlu olmuş durumudur. ilaçla 7 haftada, ilaçsız 49 günde aşılır.
derbi gecelerinde çok nadir yaşanan güldürü ve neşe tufanları bu gücün ürünüdür mesela.
zayıftır.

şu olaya bile gülerler, densizler:

http://www.youtube.com/watch?v=emCfOOe2UFA
Valla aslantepede son oynanan derbi de zekamızı kanıtladığımı düşünüyorum.

Şöyle ki , volkan demirelin geçen sene poposuyla tutmaya çalıştığı topu , bu sene melo pipisiyle gole çevirdi.

Çok zekice bence. ince mizah yapıyoruz biz efendim galatasaraylılar olarak.
bir örneğini şuralarda bulabilirsiniz: (bkz: #13975788)
örnek olarak ;
ulan o kadar para verdik kaleci aldık, kalemize top gelmiyor amk.
yıllardır fenerbahçe'ye yenilmenin ve 2010-2011 sezonunda küme düşme korkusunun yarattığı aşağılık kompleksi sebebiyle kaybettikleri güçtür. an itibarı ile recep ivedik düzeyindedir. zamanla geri kazanabilecekleri konusunda umudumuzu yitirmemeliyiz. üç beş maç galip gelince ruhlarında cuşa gelen hezeyanlar travmatik geçmişlerinden kaynaklanmaktadır. ellemeyelim sevinsinler, oynaşsınlar.
fener gibi rezil bir takım sayesindedir. sen çıkıp 2-2 mi diye şampiyon olmadan sevinirsen, maçlardan önce büyük konuşup 3'ün 1'ini alırsan, götünle top tutup melo'nun sikinden gol yersen daşşak malzemesi olursun.
na sar et méne o'lura ca lis se nind éol urr
çevik zekalarından kaynaklanıyordur.

http://www.youtube.com/watch?v=Ywxp5QNCBhw&feature=related
düzeyinin tespiti galatasaray'lı tayfayı kızdıran mizah şeysidir. hemen eksilemişsiniz ha. olmuş mu hiç. ben sizi eksiliyor muyum. ayıptır gençler yapmayın etmeyin evladı kerbelayık. hem neden kızıyorsunuz ben sizi seviyorum bir fenerbahçe'li olarak. 6 yılda bir gelen galibiyetleriniz sonucunda yüzünüzde gördüğüm çakı bulmuş çocuk sevincine hastayım. aferim size.
Düşman başına cinsten,hele derbi günü taraftar olup maç kazananlardaki mizah anlayışı vardır ki,ben bunlardan çok hala derbi paylaşımlarıyla sosyal ağları kirleten şahsiyetlerle türkiyedir galatasaray diyen kesime daha çok gülüyorum..ha bide beşiktaş stoke maçından sonra skordan dolayı maç üzerinden ayar vermeye çalışanlar vardı onlara girmiyorum bile..
yaratıcılıkta sınır tanımayan güç.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/203259/+
gs mizah yapmaz, futbol oynar.
o yüzden kupaları uzaktan sevmekle kalmaz, müzesine de koyar.
gs lılar da mizah yapmaz, sadece seyreder, yapanları. anlayışı budur işte.
kafa bulunabilecek hatta kendisiyle mizah yapılabilecek düzeydedir. galatasaray'ı tutanların zeka seviyesi ile örtüşmektedir. recep ivedik'i arattığı zamanlar olmaktadır.
12 şubat 1911' de 7.0, 11 mayıs 2005' de 5.1 şiddetinde görülmüş güçtür.
17 mayıs ve 25 ağustos 2000' de sarı ve lacivert kenarlı gözlükler takan fanatiklerce en güçlü biçimde hissedilmiştir.
22 nisan 1992'de 5.2, 6 kasım 2002 de 6.0 şiddetinde depremi yemiş olan güçtür.
olmayan güçtür.
adamlar komik. (bkz: olsun bizim uefa kupamız var)
mizah gücüne sahip olmak zekayı iyi kullanabildiğinin göstergesidir.
(bkz: cimbom old boys)
sesli güldüren durumdadır. kendilerini real madrid sanarlar. hahahasiktir. evet.
kuvvetlidir. sabri var lan takımda.