bugün

stad mevzusundan dolayı beşiktaş ın mali durumuyla dalga geçen galatasaraylıların yaptığı yüzsüzlüktür.

halbuki bir kaç yıl önce http://www.eksisozluk.com...rd%C4%B1m+kampanyas%C4%B1 şöyle rezil bir kampanyaya imza atmışlardır.

yanlış anlaşılmasın ne gs yi ne bjk yi severim. benim gözümde şu an birbirlerine düşmüş kız kardeşlerdir. ama galatasaraylıların ne bok olduklarını unutarak onlarla dalga geçmeleri işin komik yanıdır.

amaaaan (bkz: fenerbahçeli olmak ne güzel bir şey)
fenerbahçeli yüzsüzlüğü yanında devede kulaktır

58 değiştir,temizlet kendini (sözde) sonra da biz temiziz naraları at,bizde yiyelim yada en azından yemiş ayağına yatalım

biri yüzsüzlük mü dedi?
namus davası dedikleri cas davasını çeken takımın taraftarının tespitidir. hani namusunuz lan?
http://galeri.uludagsozlu...C3%BC%C4%9F%C3%BC-287020/
(bkz: fenerbahçe şikeciliği)
bir fenerbahçe yüzsüzlüğü değildir.
milli maçta 90 dakika yuhaladıkları fenerbahçeli bir oyuncuyla sadece 90. dakikada maç boyu takımı baltalayacak kadar rezil bir bencilliğe birkaç saniye tepki gösterilmiş oyuncuyu kıyaslama yüzsüzlüğü, utanmazlığı.
açıkça futbolcusunun tükürme hareketi yapıp kırmızı kart görmesine rağmen ağzından sıvı çıkmadı diye, sırf ezeli rakibinin benzer bir olayda oyuncusu affedildi diye bu durumdan faydalanmak için aldığı cezaya itiraz eden, sonra da utanmadan ret kararı üzerine konuşmaktır galatasaray yüzsüzlüğü.
Görüntülerde dudak hareketi mevcut iken, oğuzhanın suratının halini görmelerine rağmen futbolcusu yemin ettiği için at gözlüğü takmaktır. Futbolcusunun tükürme hareketi yapmasına rağmen ama görüntülerde damla yok yaeee diye zırlamaktır.
Bir de muhteşem bir şey çıkarmışlar, tahkim melonun suçsuzluğu ispatlanamadı demiş, ortalığı veleveleye vermişler suçsuzluk ispatlanmaz suçluluk ispatlanır diye!
bre andaval ispat yükü diye bir şey duydun mu hukukta? iddia makamı senin suçlu olduğuna dair sağlam delilleri sunarsa artık ispat yükü sana geçer, sen suçsuzluğunu ispatlamak zorundasındır, zira adam senin suçlu olduğunu ispatlamıştır zaten, senin o delilleri çürütmen gerekmektedir.
melo o dudak hareketi için tükürmedim, bizim oralarda senden korkmuyorum demektir demiş!sen de bu pitbula inanarak tükürmedi diye geliyorsun. görüntülerde açık açık hareket ve oğuzhanın suratının ne hale geldiğini görmene rağmen.
tabi oğuzhan meloya kasıtlı sataştı, bana bi tükürme hareketi yapsın ben de tükürmüş gibi oynayım, sonra attırayım diye düşündü 2 saniye içinde.
hey allahım ya!
hiçbir zaman, hiçbir şekilde haksız olmadıklarını düşünmeleri sonucu ortaya çıkan yüzsüzlük.

takım başarısızken futboldan kopan, takım 2 galibiyet alınca sapına kadar fanatik kesilip küçük dağları ben yarattım havasına giren rengarenk taraftar profili yüzsüzlük.

oyunun içine edip maçı çığrından çıkaran, sonrasında toplantıda atarlı giderli konuşmalarına devam eden, üstüne üstlük yayıncı kuruluşta canlı yayına çıkmayla tezahür eden bir yüzsüzlük.

biten bir maçın ardından utanacağına, kime salladığı belli olmayan bir deklarasyonla hedef şaşırtma politikasını içine girmeye çalışma hevesi içeren bir yüzsüzlük.
en az fenerbahçe lilerin galatasaray a şikeci diye yafta uydurması kadar ironiktir.
haluk ulusoy amcaları sayesinde şike destanı yazmalarına rağmen, türlü oyunlar oynanan temiz fenerbahçemize şike yaptılar diyebilme yüzsüzlüğüdür. evlerden ıraktır.
koca stada beleş oturmanın yüzsüzlüğüdür. yalnız stad dediler patates tarlası çıktı onu düşünüyorlar şimdi kara kara.
fenerbahçeli arsızlığı yanında koca bir hiçtir.
fenerbahçeli ağlaklığı değildir. bu ülkedeki en yüzsüz takım şike davalarıyla başta kendini sonra bizi avrupa'ya rezil etmiş bir takımın hala daha dönemin kupasını müzesinde saklamadır.
zaten bu ülkede iki yüzsüz vardır;

1- teyyip
2- galatasaray
galatasaraya karşı ortaokul terk seviyesi sözlükte açılmış karalama kampanyasıdır.
Artık klişe olmuş bir yüzsüzlük durumudur.
yenilince ortaya çıkan zırva!

Bütün kızlar toplandık ağlıyoruz desene sen...
bu yarıyı hem fb nin hemde bjk nin eline vererek kapamış takımın taraftarıdır.

krem iyi gelir kremleyin, sinirinizi alır hem.
lan aynı beşiktaşlılar senenin başından beri oynadıkları bütün maçtan sonra benim twitter sayfamı siksinler, beraberlikten sonra bile sevinçten ağlayan taraftar fotoğrafı koysunlar ona bir şey yoktur.

sikerler öyle işi.
oynamadığı kupada bik bik öten yüzsüzlüktür. git 7 basketçinle antrenmana çık da bi boka yara duba!
Bir fbjk oç luğu değildir. evet.
söz konusu olmayandır. hem fenerbahçe" de hem galatasaray" da ezeli rekabetin sadece rekabet yönünde yer alıp ebedi dostluğu unutan insanlar vardır ve bu kişiler iki takım arasındaki bağları zedelemektedir. yani sadece galatasaray" da değil fenerbahçe" de de ebedi dostluğu unutan isimler olduğu üzücü bir gerçektir.
fenerbahçe" nin şampiyonlar ligi gruplarında 0 çekmesiyle de galatasaray" ın avrupa" da, basketbolda başarılı olamamasıyla da dalga geçen de hatalıdır. ha, bir sataşma olur cevap amacıyla bu gerçekler hatırlatılabilir. ancak maalesef durup dururken bu bilgileri ortaya çıkaranlar da bulunmaktadır.
Utanmadan her ceza sahasında düştüklerinde penaltı bekliyorlar. Lan ilk pozisyon zaten penaltı değildi ne yüzsüz tipsiniz siz. Evet.
adı konulamaz bir yüzsüzlüktür.

https://twitter.com/Q7KK10/status/924723101488828416

maicon aynı faulü kendisi de yapmasına rağmen maç sonu sosyal medya hesabından bero'nun pozisyonu paylaşıyor komedi. bu pozisyonun aynısını geçen hafta denayer yaptı ve kırmızı görmedi o zaman da konuştu mu gsliler? gomis'in 30 cm ofsayttan attığı golde şakalar komiklikler yapıyorsan işine gelmeyince ağlamayacaksın açık ve net.