bugün

7 ocak 2011 tarihinden itibaren tüm gs storelarda görebileceğimiz formadır. yıllar sonra adamakıllı bi forma çıkıyor sonunda. unutulmamalıdır ki uefa kupasını aldığımız yıl da beyaz formanın yanında çubuklu formamızla avrupa şampiyonluğuna yürümüştük.

http://www.galatasaray.org/
az önce lansmanı yapılmış formadır. gayet şık gözükmektedir.

http://img192.imageshack.us/img192/7127/asdsaga.jpg

edit: 175 liraya forma mı olur amına koduklarım !1!!!1!
(bkz: ali sami yen e veda türk telekom arena ya merhaba)
adnan sezgin'e şu soruyu sormak istiyorum.

o çubukları görüyo musun?
isterse altından yapıp dağıtsınlar. kükremeyen bir aslan, arenaya yakışmaz.
galatasaray ve çubuklu, allah allah dedirten forma, yeni sahaya bir parçalı daha çok yakışırdı.*
neresi harika olan forma anlamış değilim ilk bakışta galatasaray değil kayserispor gördüm ben bu formada daha güzel bir forma tasarımı yapılabilirdi.
en yakın zamanda üstümde görmek istediğim Galatasaray ımın yeni ve çok güzel olmuş formasıdır.
gs nin iyi para kazanacağı forma **
allı güllü formalardan sonra forma meraklısı taraftarın yüzünü güldürecek cinstendir. çok mu güzeldir, bence gayet sıradandır. hatta kayseri'nin forması daha güzel lan, en azından önünde abuk türk telekom reklamı yok hem de çok daha nizami çubuklardan oluşuyor.
alınır.
hıyar yeşili forma giyenlerin bok attığı forma. gayette güzel olmuştur. yarım sezon idare eder. parçalıdan vazgeçilmemelidir.
bu sezon galatasaray'da yapılan ne yazık ki tek iyi iştir. bir de kol kısmı kırmızı yerine omuzdaki gibi devam etseymiş daha mı güzel olurmuş bilemedim.
galatasaray'ın ali sami yen stadı'nın açılış maçında giydiği formadır.

fenerbahçe veya beşiktaş'ın çubuklu formalarından farkı, galatasaray formasındaki çubukların kalınlığıdır.

http://galatasarayformala...lu-altina-siyah-sort.html

illaki not: galatasaray forması parçalıdır!

(bkz: parçalı forma)
heycanlanmaya, havaya girmeye o kadar hasretiz o kadar hevesliyiz ki renkdaşlarımın ilgisi bundan olsa gerek. oysa formayla falan bu işler olmuyor be dostlar. yine de hayırlı uğurlu olsun diyelim.
içindekiler değişmedikçe sadece eski anıları tazeleyen formadır. modacı değiliz amına koyim taraftarız biz. yok modeli güzelmiş yok bilmem ne... üstündeki armanın başarısına bakarız. o kadar.
galatasaray forması parçalıdır ve bu kazmalara parçalı forma gıydirilmediği için sevindim. o çubuklar girsin...
mordan daha iyi bir forma oldu. *
fiyatı resmen taraftarla taşak geçmektir. son 6 ayda taraftara yaptıklarının haddi hesabı yok. sonra da 175 liradan forma satmaya çalış. neyse siz en iyisi maç forması alın. 92 tl o forma.
bu başlangıç olur inşallah. birdahaki formalar adnan başganın liderliğinde açık arttırmayla satılması muhtemeldir.
muhtemelen armanın sağında solunda kenarında kıyısında lacoste'un timsahının olduğu formadır. yoksa 175 lira olur mu lan!?
adnan polat'ın ticaret bilgisine göre almayarak 175 lira kâr ettiğim forma. *
o çubukların formada kalmasını dileten formalardır. güzel görünmektedirler. lakin ne formanın güzelliği, ne stadın özelliği... hiç biri ne göz ne gönül dolduruyor.
forma cidden güzeldir ancak açıklanan fiyatıyla birlikte arkadaki çubukların aşağıya doğru kayma ihtimali belirmiştir.
(bkz: galatasaray yönetimi)
(bkz: marka yönetimi)
forma bilindiği gibi 175 lira değil tüm gs store larda 92 liradır.numara ve isim yazdırmakta 16 lira olup toplamda 108 liraya mal olmaktadır. ayrıca forma o kadar güzeldir ki almama rağmen giymeye kıyamadım daha.