bugün

bu ağır olmuş biraz.
evet boyle bir gaf yapti, sevimli degildir artik o türkün gözünde.
20 yıldır bir takımın başında olup tek şampiyonluk alamamış olmaya ne derler peki? diye sorulası açıklama. gereksiz ve wenger'in kalitesine yakışmayan bir açıklama olmuş.
bu sözler galatasaray taraftarına bir, iki ingiliz daha bıçaklatır.
http://spordefteri.com/re...gili-komik-caps-14477.jpg
arsene wenger büyük bir teknik direktör olabilir ancak rakibine saygı göstermediğini belirterek çoğu insanın gözünden düşmüştür. ne kadar iyi olursan ol, rakibini küçümsediğin sürece hatalısın, yanlışsın. ayrıca bir türk takımının avrupa" da aldığı kötü sonuçlara sevinen gaflet içerisindeki türkler de futbolumuzun neden düşüşte olduğunun çoğu göstergesinden biridir.
kırıcı bir açıklamadır. her zaman rakibe saygı duymak gerekli ve önemlidir.
(bkz: anooov)
bildiğin galatasarayı trollemiş. ben olsam kulübe kepengi vurur giderim.
heyecansız maça heyecan katmak için demiş olabilir.

"belki bu söze kızarlar da oynarlar biraz, canımız da sıkılmaz" şeklinde düşünmüş olabilir.

ama bu söze karşılık cevap verebilecek oyun oynar mı galatasaray, nerdeeeee?

düzeltme editi: prandertli gitmiş, şimdi biraz umudum arttı, şu maçı öyle bir oynamalı ki galatasaray, hem wenger e kapak olsun hem de eski şaşalı günlerine dönüş yolunda bir ışık yaksın...
Asıl 4 atamazsanız aptalsınız diye yanıtlanması gereken fikir beyanı. Küçük düşünmeyin lan karşınızdaki galatasaray ne de olsa.*
haksız değildir.

galatasaraylıyım.
ben mesela nasıl olurda bu cinconu yenemedik diye küfür etmiştim. Bizim haricimizde herkes 4 ledi laa..
Taşak geçmiş resmen ama fener bunu yıllardır yapıyor alışmışlardir.