bugün

bir hakikattir. ligden havlu atmış, uefa'dan siktir yemek üzere olan gese taraftarları bugünde beşiktaşlı olmuş. Fener'in rakibi kim olursa anında o takımı tutuyorlar. Ben anlamıyorum, bukelamun bile bu kadar hızlı renk değiştiremezken gese taraftarı nasıl becere biliyor?
7 kocalı hürmüz gibilerdir. Her fenerbahçe rakibinin arkasına sığınırlar. Ezikliktir.
En azından Avrupa maçlarında feneri destekleyen takımdır Galatasaray.

Ligde bırak da rakibinin rakibini desteklesin amk. Sizin gibi yanar döner, folloş, kalleş değiliz..
şaşırtan gerçektir. adamlar utanmadan bu gün beşiktaşlıyız diyor. yuh.
elin y.rrağıyla gerdeğe giren taraftardır
orta sıralar için mücadele eden, önüne her gelene yenilen takım taraftarları için normal olandır.
Fener istediği kadar iyi GS da kötü olsun. Hala fener taraftarının üzerinde GS Avrupa başarısının ezikliği var.

GS da işler iyi gittiği zaman fener le uğraşmaz. Ama fener taraftarı her fırsatta GS Avrupa basarılrının ezikliğini dışa vuruyor. Futbolla artık pek ilgilenmeyen birisi olarak takip ettiklerimden ilk göze çarpan şey işte bu nokta.
fenerbahçeli şuursuz fanatiklerin sırasıyla atletico madrid, benfica, astana taraftarı olmasına benzeyendir. masummuş numarası yapmanın gereği yok dolayısıyla.
Güldüren bir başlık. Geçen yıl biz Çaykur Rizeye güveniyoruz diyen kimdi, benim teknik direktörüm mü? adamlar kendi renklerine bürünememis biz Beşiktaşı destekledik diye söylediğine bak.
hala 2000 yılında alınan kupayla övünen taraftarlar için alışkanlık olmuştur. bir gerçekleri sorgulayamayan gese taraftarı da fener taraftarı gs'nin avrupa başarısını çekemiyor demiş. sanırsın gese her sene uefa kupasını alıyor, yada avrupa'da yarı final, finaller oynuyor. Oysa tam tersi fener uefa'da yarı final oynayınca ertesi sezon 3 temmuz süreciyle önü kesildi. Fener'in yerine 2 sene üst üste gese gitti. sonuç önüne gelenden 4 yedi.bu takımın 16 yıdır avrupa'da bir başka başarası yok. fener bu geseyi mi kıskanacak yuh.
Bukalemun olduklarının kanıtıdır.
Bukalemunlar; her renge girebildiği söylensede her renge giremezler girdiği renkler sınırlıdır. genellikle kahvarengimsi turuncumsu mavimsi ve yeşilimsi tonlarına girerler.
2. liklerin yüceltenlere (şerefli 2.lik) dert olmuştur. ayrıca galatasaray taraftarının maçta kimseyi desteklediği yok.
Bugün beşiktaşlı olacaklardır.

Ama yalan değil benim bir geseli arkadaşım var, iyi olan kazansın dedi, kalbimi çaldı resmen adam.*
ezeli rakibinin sampiyon olmasını hangi takım taraftarı isterki fenerin rakibinin kazanmasini istemek gayet normal renk değiştirme ile ne ilgisi var.
fenerbahçe'ye karşı başka takımlardan medet beklemelerindendir.
görsel