bugün

takımın aldığı her yenilgiden sonra "imparator fatih terim" diye bağıran taraftardır. hepsi futbol uzmanıdır, yazarıdır, oyuncusudur, dahisidir, peledir, maradonadır...
içinde olduğum taraftar grubudur. takımdan beş kişiyi sayamayacak olsam bile, hiçbir zaman maçına gitmesem, bir yıldır maçını izlemesem bile ölümüne galatasaraylıyım! Ve nedense her zaman galatasaraylılara sempatim vardır. Seviyorum sizi...
24 ekimdeki maçta 3 0 a razıyız be abi diyen topluluk.
yüzyıllar sonra bile hatırlanacak bir efsaneye imza atan topluluk.
şöyle ki:

(bkz: #9669179)

(bkz: ahahahaha ben buna gulerim ya)
sürekli şampiyonuz deyip, bir türlü şampiyon olamayan takımın taraftarları tarafından pek sevilmez..futbol bu olur diyoruz ama caps vermeden de enter'a basamıyoruz.

http://www.capsver.com/im...uerueyue%c5%9fue-detected-
http://ozanguven.com.tr/b...010/05/7071fenevbahce.jpg
kötü gidiş sebebiyle fenerbahçeyi yenme umudu ile bekleyen taraftarlar. haftaya geleceklermiş, şu anda evde yoklar.*
(bkz: dün bana bugün sana yarın diğerine)
an itibarıyla oynanan bayan basketbol cumhurbaşkanlığı kupası maçında genlerindeki hazımsızlığı yine gösterip, her terbiyede olduğu gibi sahayı yabancı madde yağmuruna tutan güruh. geçen seneki play-off finalinde de, voleybol maçında da yine benzer alışılmış çirkefliklerini sergilemişlerdi. ama pardon, derbilerde rakibi baskı altına alan, psikolojisini bozan hep fener taraftarıydı di mi?

gerçi onlar da haklı, takımlarının 30 sayılık bir farkla, hunharca tecavüze uğramasına kayıtsız kalamazlardı.*
adnan polat'ı istifa ettirene kadar pes etmemesi gereken taraftardır.
olurda fenerbahçe'yi yenerlerse....
böyle yani. varın gerisini siz düşünün.
inançlıdır.
"ben bu sene ligi falan takip etmiicem, bitti artık sinirlerimi bozamam" diyen ama sonra sabahın köründe mp3 çalarda denk gelen "çıldırın" marşı ile duygusallaşıp ağlayan taraftardır. bu sevda başka sevda lan. vazgeçilmiyor.

edit: yalnız duygusallaştıran marşa da bak!
sarı kırmızı renklere sahip olan galatasaray klübünün sempatizanı kimsedir.

bu günlerdeki haline gelecek olursak; kafasında ne ligdeki puan durumu, ne derbi, ne de avrupa kupalarında takımının olmaması durumudur. hayıflanması gereken yer klüptür. teknik direktörlerin gelip gitmesi, mali yapının beter halde olması, türk telekom arena paralarının şimdilerde kullanılması, yatırım yapılmaması gibi daha bir çok sebep sayacakken akıla birden şu geliyor. lise. galatasaray lise kültürünü kaybediyor mu? yönetim bunun olmasına izin mi veriyor. adnan polat, galatasaray için çok tehlikeli bir adamdır. takımı içten değiştirme politikası izlemektedir. bunda ne çıkarı ona kafam basmaz. ama galatasaray klübü değişiyor. ve bu gidiş benim canımı yakıyor. umarım lise bu kötü gidişata dur diyebilir, her şey çok geç olmadan.
bırakınız efendim sportif başarıları; 10 sene sonra kazanırız, 17 sene sonra kupa alırız. bunlar bir şekilde olabilecek işler.
lakin takım elden gitmektedir.
türkiye de acınmayı hakeden tek taraftar grubudur.beraberlik alınca göt oldu diyendir.
not:beşiktaşlıyım.
kadıköy'de fenerbahçe taraftarını susturmuş taraftardır. geçen hafta ankaragücü taraftarı'nın onlara yaptığını, bu hafta onlar fenerbahçe taraftarı'na yapmışlardır. tebrik ederim.
24 ekim 2010 fenerbahçe galatasaray maçı'nda çılgın atmıştır. coşmuş, aşmış, taraftarlık dersi vermiştir.
galatasaray taraftarının, fenerliler gibi oynanmamış bir maçın galibiyetini kutlamaktansa, olmamış bir şampiyonluk için timsah yürüyüşü yapmaktansa, eksik kadroyla aslanlar gibi mücadele edip, galibiyeti kaçıran tarafken alınmış beraberliğe sevinmesi kadar daha anlamlı bir şey yoktur. hem fenerliler siz bizim sevincimize karışmayın, acınızı yaşayın. bu aralar götünüzün üzerine de fazla oturmayın, acır.
(bkz: 0 0 a nasıl koyduk diyen cimbomlu)
(bkz: beraberliğe şükreden çok sevinen gs liler)
(bkz: 11 nci yılda ancak 1 puan alabilmek)
(bkz: bugün çok mutluyum çünkü fb ye yenilmedim)
(bkz: biranın yanına en çok yakışan çerez)

ve tabii; şaka gibi ama gerçek;

(bkz: tostunuzu yiyin 6 kasımda geliyoruz)
anonslara fazla itibar etmeyen taraftardır,kendi işini kendi gören,50.000 eziği sus pus edendir.
kadıköyde fenerbahçe taraftarını susturmuştur.
kadıköyDE aslanlar gibi kükremiştir. bunun türk telekom arena sahnesini de görmeniz tavsiye ederim.
--spoiler--
canlar kafanız mı güzel ya da o kadar ahkamdan sonra şoktan ne diceğinizi bilemediniz. "sevindiğimiz filan yok."
eğerki geçen haftalarda oynayan o ruhsuz* GS olsaydık evet kabul bugün beraberliğe sevinirdik ama lan biz bugün sizi aslında yenebilirdik.e kabul edin siz yusuflamadınız mı?
ve bu mantık doğrultusunda bu skora napıyoruz? üzülüyoruz değil mi?
harika !
einstein zekasına gerek yok bu mantık için.
saygılar.
--spoiler--
* beraberliğe sevinen taraftar değildir. her türlü sitede cimboma koymay az kaldı diye profil resimleri koyan, büyük konuşan özürlü insanların göt olunuşuna sevinmişlerdir. şanlı taraftardır.
beraberliğe sevinen taraftar değildir. 50.000 kişiyi susturan taraftar grubudur. kıçınızdan element uydurmayın.
(bkz: kıskananlar çatlasın)
fenerbahçe taraftarı kadar şereflidir.
Ahah, bugünkü maçta 10 saniyelik "OO 1-2-3" tezahüratını sanki 90 dakika boyunca yapıp Fenerbahçe taraftarını susturmayı başaran bir grup gibi göstermeyi beceren taraftardır.

Bunu Fenerbahçeli olduğum için falan yazmıyorum, hakikaten abartılıyor. Sakin olunmalı az.
Ha kaldı ki, yok olunamıyor, "en birinci sizsiniz".