bugün

kestane yerken hissettiğim duygu, sadece bana mı oluyor bu bilmiyorum ama mütemadiyen pınarbaşı diye bağırıyorum.
sözleri aşağıdaki gibi olan, galatasaray'ın yeni marşı.

Cimbombom cimbombom cimbombom
Aslanlar sahada tribünler ayakta
90 dakika taraftar arkanda
Sarı kırmızıyla hiç bitmez bu sevda
Şampiyon olunca coşalım çılgınca

Çıldırın çıldırın çıldırın
Çıldırın çıldırın cimbom için çıldırın!
alisamiyende maç izlerken dinlendiğinde adamı çıldırtan marş.
çalana helal olsun.
canı sıkılan birileri varsa dinlesin ve çıldırsın..

çıldırın çıldırın..
birde adres vereyim : http://www.youtube.com/watch?v=9NFbo8WFH_g
(bkz: river plate)
fenerin yuzuncu yil marsi gibi calinti melodiye sahiptir. *
yanliz feci gaza getirir, delirtir, kudurtur, kisaca cildirtir. kimilerinin begenmedigi gercek cehennemi ayaga kaldirir, kimi de raikonen!
rezalet kötü sözlere sahip beste.

müziği bile mahvetmişler,insan beste yaparken gider bi çarşı'ya danışır.
hiçbir şekilde çalıntı olmayan, yiğit şardan tarafından tamamıyla telif hakları satın alınarak oluşturulan marştır.
(bkz: #3415040)
öyle 100.yıl marşı çalıntı olan, yaşa fenerbahçe'yi y viva espana'dan çalan takımın taraftarlarının laf söylemesi de komiktir.

ayrıca beşiktaş çarşı'sı da kendini çok özgün zannediyor herhalde. başta italya olmak üzere birçok ülkedeki ünlü tezahüratları uyarlayan kimlerdir, sorarım size.

bu seneki tribün şovu hangi güney amerika ülkesinden *aldırlar? ha?
river plate takımının bestesinin üzerine yazılmış sözlerden oluşan galatasaray marşı.aynı bokun laciverti.ha çalmıssın ha para verip bestenin telif haklarını almıssın.sonuçta senin ürettiğin bi şey değil kardeşim.hazır olan bir şeyi parayla alıp kendin yapıyorsun.bırak bu işleri.
(bkz: korsana hayır)
bir emir cümlesi.
bku çıkmaya başlayan slogandır.
çalıntının allahı.
(bkz: sos cagon)
en gergin anda bile insana yerinde duramayacak kadar enerji takviyesi yapan sevgili marşımız.
(bkz: Aslanlar sahada tribünler ayakta)
http://youtu.be/YkBriYu82TI Çalıntıdır.
güncel Önemli Başlıklar