bugün

hemen hemen tüm galatasaray taraftarlarının ortak özellikleridir. en büyük ortak özellik ise;
biri size ya bu galatasaray'ın hali ne olacak? diye sorduğunda ortaya fırlar
örnek diyalog ( dün akşam bizzat yaşadım ):
+mustafa:yau bu gaasssarayın hali ne olacak kardeşim dibe vurdunuz
-ben:ya sorma ya napalım aşk bu çıkmıo içimden galatasaray! sevgisi
+mustafa:kazımı da aldınız haha lan bari bi gün bekleseydiniz kulyo (culio) kurtarıcak sizi sen rahatol
-ben:ne var lan süper adam işte (kendimden emin olmadığım bir ses tonu ile..
+mustafa:siz işi iyice abarttınız olum 2000 ruhu diye gidionuz romanya ligine '' lan bu adam popeskuya benzio bunu alalım'' diyonuz alıonuz bi bok çıkmıyo ahhahaha
-ben:(işte olay burada kopuyor sevgili okur burada dayanamayıp şakaklarımın üzerindeki o sarı kırmızı 2000 model damar patlıyor ve söze şöyle giriyorum) lan siz kaç avrupa maçı gördünüz y.ram ne yaptınız kaç k..
+mustafa:(sözümü keserek)kuppaaa mı aldık hahahah.(sonra yanındakine dönerek)seviyorum lan ben bu galatasaraylıları hemen şu muhabbete giriyolar.
-onur:düşün kanka arsen vengerin arsenaldeki rookie dönemi ahhaha.

işte böyledir galatasaray taraftarı ben dahil olmak üzere.artık yüzümüz gülsün lan mutlu olalım yetti artık.

not:lan galatasaray lan sarı lan kırmızı seni herşeye rağmen çok seviyorum sen tek aşkımsın...
şampiyon olduğunu zannedip timsah yürüyüşü yapmazlar.avrupada ve türkiyede bazılarının hayal bile edemediği zaferlere tanıklık etmişlerdir.