bugün

eğer bu insan bir türk ise ve galatasaray taraftarı değilse şüphe ile karşılanacak durum.

ancak hayallerinde veya play station ve pc oyunlarında real madrid ile karşılaşacak olan takım taraftarlarının o pişkin pişkin ezikliğin altında ezilerek büzülerek utanmadan gs ile kendi takımlarını mukayese ve gs taraftarı ile dalga geçebilecek şuursuzluğu kendilerinde görebilme kabiliyeti ancak bu tür bir yavşaklık ile mevcut hale gelebilir.
zor psikolojidir. galatasarayla dalga geçenlerin bir çoğunun belirttiği gibi, kendileriyle sürekli dialog halindedirler. şöyle bir sorgulama geçer:

- lan olum benim babam kim? annem her gece neden başka bir adamla birlikte oluyor? neden bu adamlar evden giderken anneme para veriyor? yatak odasından her gece gelen sesler de neyin nesi? aman neyse bu soruların cevabı yok. ben de uludağ sözlüğe girip galatasaraylılarla dalga geçeyim. mal adamlar reale yenilmişler. ezikler...

sözlüğe gelir yazmaya başlar. yatak odasından sesler yükselmeye başlar.
-canım annem nasıl da bağırıyor. ne yapıyorlar acaba bir gidip baksam mı? hembu gece 2 adam birden geldi allahalla hiç böyle olmazdı. 2 erkek anneme ne yapıyor olabilir ki? her neyse ben devam edeyim. az da galatasarayın geçmişine laf atayım. ne yapmış bu mallar. xamaxtan 3 yemiş bükreşten 4 yemiş. asdfghj mallara bak. bunu hemen sözlükte yazayım da galatasaraylılar kudursun...

bu böyle devam eder efendim. anlayacağınız gibi sıkıntılı bir aile hayatının yaşatmış olduğu psikolojidir. anlayış göstermek lazım. çünkü galatasaraya saldırmak onların ailevi ve gündelik sorunlarından tek kaçış imkanı.
beşiktaş 8yediğinde beşiktaşla, fenerbahçe 0çektiğinde dalga geçenle aynıdır. futbol bu kazanmak var kaybetmek var artık sindirin. galatasaraylı kardeşlerime geçmiş olsun derken sağa sola bok atan ibnelerede en içten küfürlerimi sunuyorum.