bugün

din üzerinden siyaset yapmanın ta kendisidir, din'i siyasete alet etmektir.
gürsel söylemiş, o söylemiş, bu söylemiş ne önemi var? sorun bunu söyleyen değil ki, sorun bunu dahi söyleyemeyen!

14 yıldır din din diye memleketi yedi bitirdi sizin partiniz yehudakp, sözüm ona din kisvesi altında yapmadığınız rezillik, şarlatanlık kalmadı. bu kadar din düşkünüsünüz madem, hadi bakalım. adamlar ezanı kesti orada, filistinli kardeşlerimize sahip çıkalım. savaş açalım israil'e. topraklarına girelim ordumuzla tabi ortada bir ordu varsa, bir operasyona başlayalım. adı da fıratkalkanına yakın olsun. dicle kalkanı olsun mesela.

ben t.c vatandaşı olarak müslüman bir ülke olan suriye'nin topraklarına, bir leşe üşüşen akbabalar gibi üşüşen akpden aynı hassasiyeti israil konusunda da bekliyorum.

ha yemiyor derseniz sayın trolcükler de saygı ile karşılarım.

ya da başka bir nedeni mi var bunun?

yahudi uşaklığı gibi.

çakma müslümanlar sizi...
Tepki gösterse dini alet ediyor olur bir dert, göstermese dinsiz chp li olur ayrı dert.

Allah akıl fikir versin.

Şunu malum şahıs yazsa elleriniz patlardı alkışlamaktan.
Götün teki diye okuyorum sabahtan beri, meğer g tekin yazıyormuş.
sessiz kalınsa "sessiz kalıyolaaarrrr" ses çıkarsalar "samimiyetşizliye bakkk" şeklinde eleştirilen mevzudur.

görsel
Bunu dünyadaki herhangi biri söyleseydi övgüler yağdırılırdı ama bu herif söyleyince bir komik olmuş.

He tekin he takipçisi olacaksın biliyoruz.
Türkiyedede kürtlere aynı zülüm yapılıtken nerdeydiniz syn vekil
Yerinde bir karardır.
Teroristlere yaşam alanı yookkk.