bugün

görsel
bu saaten sonra değildir. sırf show haber yanlış haber yaptı diye bize dediklerine bir bakın. bundan sonra güney kore kardeşliği yoktur. bunu o beyninize sokun.

bu yazıyı youtubeden çevirdim.
Tanrı'nın çekikleri nereden karındaşımız oluyor imiş?
Biz güney kore'ye yardım etmedik. Abd asker sipariş etti; biz de görevi, verenden daha fazla ciddiye aldık.
Youtubeda bi koreli yorumcu oyle yazdi diye tüm koreliler aynı düşüncedeymiş gibi ima etmek istiyosun bu neyin kafası benim tanıştığım koreliler hepsi türkiye yardım etti diye minettar ve türkleri ve türkiye yi cok severler. Ama youtube yorumcusu öyle dememiş kafaya bakarmisin inanılmaz.
bir ingiliz atasözü der ki "ingiltere'nin dostları veya düşmanları yoktur, çıkarları vardır."

bu bütün ülkeler için geçerlidir bence. ülkelerin kardeşi, dostu, düşmanı olmaz. çıkarları olur. o çıkarlara göre zaman zaman dostlar ve düşmanlar değişir. biz zamanında adamlara yardım ettik, çünkü nato'ya girmek istiyorduk. öyle korelilerin güzel hatırı için değil.
Aynı milleti siyasi ideolojiler maskesi altında bölmeyi hedefleyen bir savaşa destek vermek bizi kardeş yaptı sanıyoruz. Duygusalız. Güney Kore ne, kim ya? ciddiye alınmaması gereken bir mesele.
kanıma dokundu lan tüm türk erkeklerine çağrımdır bir koreli kızla evlenip hergün sevişin s.ke s.ke türkleri sevdirin.