bugün

demet akbağ maddi sıkıntı çekiyor galiba. yoksa kendisi gibi büyük bir oyuncu böylesine bir filmde rol almazdı.
we're the millers'ın çakması muhtemelen. afiş ordan aparılmış çünkü.

görsel
Demet Akbağ Zafer algöz başrol oynuyor. izlenmez. Evet.
bakırköy'de yaşayan cumhuriyetçi ev hanımı teyzelerimiz tarafından sevilebilecek bir filmdir. bunun dışında gezi'den sonra ülkede ufak bir direniş bile kalmadığından bu tarz filmlere biraz soğuk bakıyorum.
anneme git izle diyeceğim ama sizlere izleyin çok zevk alırsınız diyemiyorum.
"dandik olduğu afişinden belli olan filmler" kategorisindeki bir yapımdır.
öncelikle senaristlerin eline sağlık demek gerekir, insanı gerçekten güldüren fantazi kahramanlar barındırmayan (recep ivedik gibi) komedi filmi. izledim beğendim bugün tekrar gittim.

Dip Not: film sürekli akape ye gönderme içeriyor. akape li trollerin sürekli kötülediği film olduğunu bilmelisiniz.
Olmamış yanları olsa dA ağzınızda az çok keyifli bir tat bırakan film.

Demet akbağ zaten artık evimizden biri gibi oldu. Zafer algöz de yakışmış. Çocuklar da zamanın en büyük sorunu akıllı telefon ve tablet bağımlılığını gayet güzel canlandırmışlar. Aile olmayı da sonunda başardılar zaten.

Filmde bir ara ata Demirer'e, bir ara da bir demet tiyatro'ya selam çakıldı. Farketmedik sanmayın.

Ben filmin bende bıraktığı tadı sevdim. Bir kere daha seyreder miyim sanmıyorum ama keyifli vakit geçirdim. Emeğinize sağlık diyorum.
akp'ye gönderme yapıyor diye iyi film kategorisine giremez. beğenmeyenler akp'lidir demek çok saçma.

akp'li değilim ve filmi hiç beğenmedim. we're the millers'ı çakalım demişler, dur çok oldu azaltalım derken saçma sapan bir film olmuş.
karavan samanlığa çarpana kadar iyi gidiyordu. göndermeleri beğendim. kötü değil.
Doğa ve ülkemiz insanına dair vermesi gereken mesajı unutup ideolojik sapıklığa bürünen, başrolde demet akbağ ve zafer algöz'ün olduğu kısmen komedi filmi. Ağaçların, özellikle zeytin gibi kadim, bereketli ve dirençli ağaçların kesilmesine hepimiz karşıyız lakin bunu filmin başlarında insan gibi anlatırlarken sonradan zıvanadan çıkıyorlar, köylüleri görgüsüz cahil yerine koyup medeniyet dersi vermeye başlıyor, yetmiyor ikide bir köylü kurnazı diyor, aralara ne alakaysa izmir marşı sıkıştırıyor falan. işin özü eleştirmeye çalıştıkları siyasiler gibi siyasete girişiyorlar.