bugün

fön makinasını iyyk diye pes ettiren saçlardır. bu saclar uzun uzun saclardir, blendaxla ahenkle dans eden saclardır, bir tarafını 6 ay normal şampuanla 6 ay prille yıkanan saçlardır. benim fikrime göre prille yıkansa da ne kadar ulema prille yıkandiğinda pırıl pırıl olacağını cünkü bunun nedeninin prillin yağ çözücü özelliği olduğu söyleselerde benim fikrime göre bu saclar persil ile daha cikilop olurlar.

elbette bu sacları fön makinesiyle kurutmaya üstüne ise düzleştirmeyi sağlayacakbir teknoloji nasada bile yoktur ama ne yazık ki ülkemizin milli servetini har vurup harman savurmaya niyetlenen bazı odaklar inatla fön makinesi ile kurutmaya çalışmakta hatta düzleştirme yapmaya calişmaktadir.

peki aklın yolu nedir? fön makinesini finish him yaptirtan saclara malik olan kişi bence saclarini kurutma makinesinde kurutmali ve saclarini düzleştirmek içinse silindir ve yahut ütü kullanmalidir ki dişa bağımliğimiz azalsin.

çünkü zat-i muhteremlerin harcamış oldugu ve vefat ettirdikleri fön makinalari dört bir yanı diş mihraklarla kapli ülkemizin ekonomosine külfettir. iş bu suretle bu eylemleri yapmaya kalkan kişileri tck'nin 100 milyon baloncuk yuttum maddesi bir gün bir ingiliz bir alman bir türk fikrasina bianeylen gereğini yapılmasi gerektiği kanatindeyim.

nedir bu olgu? bir gün bir bir türk bir alman bir ingiliz yoldda gidiyomuş puhahaha anlatamayacağim çok komik baska bir entryde anlatirim.

bir de grup gündoğarken'den gibi gibiyim var ama onun konumuzla alakasını soracak olursaniz havet derim ve bu baslık derhal firar ederim. ha tabi grup gündogarken de ismi değiştirsin lütfen seneler oldu asirlar gecti hala gün doğmadi.
KALIN TELLi SAÇLAR KIVIRCIK SAÇLARR ÖZELLiKLEE GÜR VE KABARIKSA VAYY FÖN MAKiNESiNiN HALiNE.