bugün

Nadiren ortaya türeyen şahsiyettir. Nedenleri arasında eşinden korkma top olma gibileri yatabilir. Aman efenim erkek kısmısı sevmez mi hic futbolu. Biz bile severken... * *
''ben varım''

ister top olayım, ister gay, ister eşcinsel.

en azından hanzo değilim, kültür abidesiyim. e bu da bana yeter.
maç sonuçlarını mafya babalarının belirlediği,
oyuncuların attığı 10 pastan 8 ini karşı takımın ayağına yolladığı,
boş kaleye çakmaktan aciz, beceriksiz, kafasıyla değil zikiyle oynadığı bir ligde futbolu zaman kaybı olarak gören erkeklerdir. genelde ediz hun tabiatlı, cool, klas adamlardır.ancak yurdum kızları bunları heyecan verici ve eğlenceli bulmadığı için holigan tiplerden hoşlandıkları için bu adamların varlığından bile habersizdirler.
(bkz: burası türkiye yok öyle)
en asil duyguların adamlarıdır, candır. *
vefat etmiş olan babamdır.*yahu anlamıyorum, ne alaka eşcinsellikle? ne alaka toplukla? herkes sarma yemeğini sevecek diye bir kaide mi var? zevkler nasıl böyle saçmasapan bir kelimeyle sınırlandırılır? murtuzanlığa ne gerek var? anlamıyorum hiç hiç anlamıyorum.
(bkz: ne varr kuşum bunda)
türkiye brezilya maçını izlemek yerine evde oturup fizik finaline çalışan insan türüdür.işinize gelirse...
çok ilgilenmeyeni gördüm ancak nefret eden henüz icad edilmemiştir...
zira her erkek çocuk küçük yaşlarda futbolla tanışmış ve oynamaya başlamıştır.
ilgisinin arkasında yatan önemli unsurlardan birisi de budur...
bayan gözüyle: ideal erkek, erkek gözüyle homodur.
herhangi bir takımın galibiyetinde kendisine giren veya çıkan birşeyin olmadığının farkında olan,insan sıfatını dibine kadar karşılayan zeki varlıktır.
erkek diildir onlar, bi yanlışlık vardır.
bunlar derbi maçlarda bir anda futbol aşığı olurlar. sağa sola laf atıp dururlar. kolpalardır.
belkide rugby seven erkektir. futbolu sevmek şart değildir ya illa.
futbolu sevmek; kadın kaldırmak, içkiye gömülmek ve sigarayı körüklemek gibi şeyler erkekliğin seviyesini belirleyen ölçütler olduğu için ülkemizde, olmayacak; hatta olsa bile bu nefreti gizleyecek olan erkektir.

(bkz: ayıptır lan)
o tribünlere gidip küfür etmemiş erkektir. ulan insan nasıl deşarj oluyor bi bilse bırakamayacak o tribünleri. muhtemelen de karı kız peşinde koşan züppedir kendisi. futboldan nefret ediyorum diyerekten kızları tavlayacağını zanneden zengin züppeleridir.ama bilmezler ki bir takıma körü körüne bağlanmak aşkların en güzelidir.
(bkz: aklı sadece futbola basan gerizekalı)
Futbolun bir getirisi ya da götürüsü olmadığını düşünen erkektir. Başka şeylere ilgilidir. Müzik , Sanat...
erkeklikle futbol sevgisi arasında bag kurabilen super zeki insanlardan olmadıgı icin kendisiyle gurur duyuyordur sanırım.
bos islerle zaman harcamak istemeyen erkek olabilir kendisi.
baska sporlar oldugunu da bilir ve onların guzelliklerini gorur belki de.
diger sporların bu kadar onune gectigi icin nefret etmistir belki futboldan.
belki de futbolun bir ulkenin en onemli meselesi haline gelmesini , gundemden hic dusmemesini , son dakika haberi olarak verilmesini garip karsılıyordur.
erkeklikle futbol sevgisi arasında bag kurabilecek kadar zeki bazı seylerin dusuncelerine aldırmaz. Bazılarına dusunce demek bile komiktir belki... terli,kıllı adamları agzının suyu akarak izleyip adını agzından dusurmemek , ne zaman ne yapmıs bilmek gibi tam bir erkeklik gosterisi yapanların baska kişilerin cinsel tercihini bunu sevmemek uzerinden yorumlamasına sasırmaktadır...
futboldan nefret ettiginden olsa gerek tuttugu takim kazandıgında silahına sarilip coluk cocugu vuran fanatik beyinsizler genelde bunlar arasından cıkmaz.
kesin iktidarsız damgası yiyecek olan erkektir.
(bkz: entel)
çocukluğunda ne zaman futbol oynasa sikine taşşağına top gelmiş, oynamıyorum lan bu boku siktirin gidin demiş ve futbol gibi sıkıcı bi faaliyeti gereksiz bulan erkektir.

futbolu sevmeyenlerin "androit" ve "top" olduğunu idda eden, kahve müdavimi, yarrak kafalı erkeklerin kaleye top sokmakla hatunun bir yerine bişey sokma arasında ne alaka kurdukları da psikologlar tarafından incelenmelidir.sevmiyorum top da değilim a.q.
Ayar kayması yaşayan erkektir, ayarlanması gerekir.
hakan şükürü fenerbahçeli sanan erken modelidir...ki utanması gerekir..
Kadınsı hormonların fazla salgılandığı erkektir. 200-300 yıl önce yaşamış olsalardı harem ağaları olabilecek tiplerdir.
Futbol günümüzün modern savaşıdır.
güncel Önemli Başlıklar