bugün

50 karakter sınırı dolayısıyla: futbol basliklarinda yapilan oylamalar karmayi etkilemesin kampanyasi

sözlükte acilen gerçekleşmesi gerekmektedir. futbol konulu özellikle maç ve kura eşleşmelerini muhteva eden başlıklarda fanatizm katsayısı yüksek yazarlar seri halde eksi ya da artı oylamaya başlıyorlar.

karma denen fasilitenin şahsen bir önemi olduğunu düşünmüyorum ancak bir talep konusunda sözlükte yer alan bu değişik puanlama sistemi bir yazarın basit bir futbol entrysi yüzünden etkilenmemeli. mantık bunu söyletiyor insana.

bana kalırsa bu karma hedesini direk kaldıralım ne gerek var diyorum ancak madem konmuş, onun doğru kullanımı ve faydalı olabilmesi için gereken bazı işlemler vardır ki kanımca en önemlilerinden bir tanesi budur.
gerçekleşirse acaip işime gelecek kampanya. destek de cabası benden. düşünün, sırf fenerbahçeli olduğum için karmam habire düşüyor. sürekli eksileniyorum. hayır seri eksi oy veren ibne de fenerbahçeli değil ki birader.
yazarın başka entryleri eksilenerek bertaraf edilecek mefhumdur.

(bkz: dost acı soyler)
zallı kod yazmaya davet etmektir.
entry içerisinde arama yaptırılıp futbol terimine rastlandıgında karmayı 0 arttır gibi birşey olsa gerek.
if entry=gs and entry=fb and entry=bjk than karma=karma+0 *
ee bu da fazladan kasmak, arama yaptırmak, sacmalamak, yuh artık abartmak demektir. Çocuk oyuncağımı internet programcılığı.
karma fasilitesinin kaldırılması daha hayırlı bir çözümdür elbet ancak madem zall o kadar kod yazdı ayarladı vs. vs. o yüzden ince bir ayar ile bu olayın yapılması daha mantıklıdır.