bugün

eski sevgilime kapak olsundur. (bkz: #5669434)
kızın intikam videosundan çok kendisini pazarladığı videodur. ağzı da bozuk bu aldatılan kızcağızımızın
-efendim almış eilne gecelik mi gündüzlük mü nedir belli olayan bir şey, hayatım bunu sen almıştın üstümde görmeye de bayılıyordun al bunu fulyanın kocaa kıçını sokmaya çalış diyor.
- fotoğraflar varmış, hepsi de çok özel fotoğraflarmış ve hepsini kendisi çekmişmiş. bunun türkçesi nedir: biz onunla yattık üstüne çıplak fotoğraflarını çektim falan. bir de silmeyi bilmiyorum mu unuttum ne öyle bir şey söylemiş, belli canım açık açık kaşarım diyebilmenden belli.
-bir de çok çok özel bir futbol tou varmış, ve bu kızcağızımızın(!) evinde unutmuş beyefendi. bunun yorumunu da size bıtakıyorum, nasıl olsa her şey kızımızın bacakları ve göğüsleri kadar açık.

tanım: kızın kendisini pazarlamaya çalıştığı videodur, bu videoyla kendisine yeni bir sevgili bulmayı bile amaçlamış olabilir...
bu videodan anlıyacağımız üç şey var;

1- fulya'nın manyak olduğu

2- begüm'ün kaşar olduğu

3- mert'in allahın sevdiği kulu olduğu. (iyi sıyrılmış lan bu kızdan)

bi de şu bakınızı vermeden geçemicem;

(bkz: batan geminin malları burdan)

ps: malları derken bunların üçü de üzerelerine alınabilir.
sabah sabah izleyince ilk önce bünyemde mert'in gerizekalı olduğu fikrini uyandıran hadise.
videoyu izlerken, resmen telefona kendi sesimi kaydedip sonra da dinliyormuşum gibi hissettim lan. "ııı.."lar, ş'leri çatlatmalar falan (kaşşar), sonra ses tonu. çok tanıdık.

ayrıyeten kızın saç kesimi süpermiş.
soldaki ayıcık da çok tatlı.

bir dipnot olarak esas konuya yorum yapacak olursak; mert'le begüm'e de kafam girsin çok da umrumdalardı.
fulya konuşmasından da belli ettiği üzere "emre aydın" dinlemektedir.
o değilde kız gibi makineyi kaçırmışım yanarım yanarım ona yanarım. ayrıca belirtmekte fayda var o kız aldatılır mı öküz!...
şimdi burada klişeleşmiş davranışlardan değil, hayatın acı gerçeklerinden bahsetmek gerek. ben de öyle yapacağım. ne yapayım, kötü biriyim ben...

birincisialdatılan kız fulya. hikaynin en hüzünlü yerinde sen yer alıyorsun bebek malesef. mert'in kamerasını satman, topunu satman, hatta onun özel resimlerini paylaşmanın mert e çok büyük zarar verir mi sanıyorsun? en fazla "vay amına kodumunun orospusu" der sana. biraz daha küfür eder belki, hepsi o. sonra begüm gelir onun omuzlarına bir masaj yapar, sakin ol hayatım, sinirlenme der. kurtuldun o salaktan işte der, artık ben varım hayatında der. haydi ikinci ayımızın şerefine sevişelim der falan. sen orda sattığın makina ve toptan aldığın üç lira ile magnum classic emerken, begüm ohooo...

sonra bak fulyacım, sana hayatın gerçeklerini hatırlatayım yine. gözlerinden nefret akıyor. ünlü düşünür rabbit ne der biliyor musun: "hate is a kind of care!"

yani nefret etmek, aslında bir çeşit umursamaktır. aslında hala aşkın bitmediğini, sadece şekil değiştirdiğini gösterir. yani gururun olmasa (ki var mı ondan da emin değilim), o çocuk sana geri dönmek istediğinde nasıl koşa koşa giderdin burdan görmek hiç de zor değil. ama gururun el vermez o ayrı. ben içinden bahsediyorum; için gidiyor çocuğa belli. eminim şimdi bir köşede oturmuş, belki depresyon haplarının himayesinde, onunla geçirdiğiniz güzel günleri hatırlayıp hüzünleniyorsundur. eski hatıralar canını yakıyordur. ve sen bunları ört pas edebilmek için kötülük yapmaya karar vermişsin. pinhani bir şarkısında diyordu ya: "kötü olmak seni geri getirir mi acaba?" ... getirmez kızım, malesef, kıçını da yırtsan eleman gitti, bu acı gerçeği de kafana sok. ve benden sana son tavsiye; bir insanı cezalandırmanın en iyi yolu, onu unutmaktır. ama gerçekten unutmak! onu umursadığın sürece kaybeden hep sen olacaksın. hayatın ondan ibaret olmadığını iddaa edebilirim oysa ben sana. çünkü zaman en iyi iyileştirici venutturucudur. ve ilerledikçe zaman, hislerin hafifleyecektir, şiddetini kaybedecektir. ilerde karşına başkaları da çıkacak emin ol aşık olacağın. ha bu merti ömrün boyunca unutamayacaksın o ayrı. ortak paylaştığınız birşeyle karşılaştığında aklına geliverecek birden. ama mesele şu; onu aklından ömür boy atamayacak olsan da, kalbiden bir an önce atmalısın. gittikçe kendini daha da rezil edeceksin yoksa.

ikincisi mert. fotoğraf makinene, kıza aldığın elbiseye akılırsa zengin piçisin mert, onu anlıyoruz. muhtemelen fulya nın göğüslerinin küçük olması seni ondan soğutmuş gibime geliyor. fiziken başka bir kusuru yok çünkü kızın. ama asıl soğutan şey kızın mal olması, orası ayrı. onu hepimiz görebiliyoruz. iki yıllık süreciniz kafamda şöyle canlanıyor: önce kızdan çok hşlanmışsındır kesin, güzel kız çünkü. sonra sevgili olmuşunuzdur ve sen ilk başlarda aşık olmuşsundur kıza. sonra her ilişkide olduğu gibi aşk yerini alışkanlığa bırakınca, işin içine cinselliği sokarak yeni heyecanlar kovalamışsınız. bunu kızın sana ait çektiği özel fotolarından çıkarabiliyorum; resmen fantezi yapmışınız ulan. sonra 2 yılın sonunda, artık cinsel olarak da heyecan bitince, my darlings hot friend olayına girmişsin. ıssız adamlığa özenmişsin, yeni heyecanların peşine düşmüşsün falan. fotoğraf makinen ve topun gitti, baya da bir rezil oldun ama sanki keyfin yerindeymiş gibime geliyor burdan bakınca. yine de dikkatli ol, yaptıkların yanına kar kalmaz kanımca, bir yerlerinden çıkar bu kızın ahı, demedi deme.

üçüncüsü , begüm gelelim sana. işte sen var ya, erkeklerin kızlardan korkma sebebisin, hatta kızların da. sinsilik sana uydurabildiğim en uygun sıfat. saman altından su yürütmüşsün. tamam mertten hoşlanmış olabilirsin falan sözüm yok; ama ulan kaşar (fulyanın deyimi bu), insan aşkından ölse, en iyi arkadaşının sevgilisine yan gözle bakmaz. hadi şimdi sie, gözüme gözükme...
sosyal medya kullanılarak akıllıca hazırlanmış gittigidiyor reklamı. henüz internette paylaşılmasından bir kaç saat geçmesine rağmen onbinlerce insana ulaşıldı. böylelikle sosyal medyanın gücü bir kez daha markalara örnek oldu.
buram buram gittigidiyor reklam fragmanı kokan sikindirik fake video. ama iyi kurgulanmış...
başarısızlıkla sonuçlanacak bir anlık öfke ürünü intikamdır. çünkü bu mert denen şahıs bu video ile suç duyurusunda bulunursa fulya nın hali harap olacaktır o 3 tl kendisine yetmeyecektir.
biraz insan psikolojisi bilen bireylerin yutmadigi gittigidiyor zokasidir. fake oldugu, goruntunun kalitesinden vs degildir, tamamen kamera onundeki kucuk ve igrenc goguslu kizin aldatilmislik halinde, sinir harbi icerisindeyken, hirsla burumus ve intikam almaya calisirken gitti gidiyordan demesine bir sey demem ama oradaki -1 liraya satiyorum- cumlesini kurmasi zokayi ortaya cikarmistir.
ama helal olsundur, cok zekice bir gittigidiyor reklamidir tebrik edilesidir.

edit: hayir madem mert i ifşa edeceksin, neden elindeki cerceveyi sadece yarim saniye "bak bu mert" deyip geri kapatiyosun.
mert bak bu senin boşalamayıp çıkardığın prezervatifin mert bak bu ilk seviştiğimiz yatak mert bak spermin hala duruyor.

işte türkiye nin ahlaki çöküntüsü. evet türkiye tamamı ile bir çöküntü içerisinde. yeni nesil internet çocukları büyüdü ve işte hal ortada. sosyal hayattan tamamı ile kopuk günümüz gerizekalıları...

edit: fake olsa bile bunlar gerçek hayatta var bundan eminiz ne yazık ki.
begüm begüm huu
suçu kendine at beybi
begüm begüm huu
kalbim seni ignore etti.

tanım: bir genç kızın kendince intikamı.
bu kız diyorki mert gerizekalı mert aptal peki seni aldatana kadar neden 3 yıl birlikte oldun bu gerizekalı aptalla? demekki sende tam bi gerizekalı tam bi aptalsın bu çocukça videoya oooo nasıl intikam diyende tam bir geri zekalı tam bir aptal ozaman hep birlikte. (bkz: hepimiz mertiz hepimiz gerizekalıyız hepimiz aptalız)
not;
hayır mert değilim mertide sikeyim fulyayıda banane lan.
kimilerine göre takdir edilecek kimilerine göre de eleştirilecek olan bir intikam yöntemidir. ama benim anlamadığım bir konu var burda.

şimdi 22 yaşında hala bakir olan erkek, 20 yaşında daha vermemiş olan kız gibi başlıklar altında cinsellik özgürlüktür, haktır, burası özgür bir ülke, kızlarımız da sevişsin gibi sayısız entry okudum ben ve bunlara karşı dedim ki ''mademki cinsellik bir haktır o zaman kişiler bu hakkı kullanma kadar kullanmama özgürlüğüne de sahip olmalıdır.'' ama yok başlıklar devam etti, entryler de öyle. kızların sevişmesi gerekiyormuş, türk kızı sevişmeyi bilmiyormuş, tabuları yıkamıyormuş vs.
bu videodaki kızımız geceliğini gösteriyor ve diyor ki mert bunu üzerimde görmeyi çok isterdin. burdan yola çıkan yurdum delikanlısı da kıza kaşar, vermişsin işte çocuğa, boynuzlu vs. gibi sayısız yakıştırmada bulunmuş.
gençler hani cinsellik bir haktı? hani tabuları yıkmamız sevişmemiz gerekiyordu? kız 2 yıldır birlikte olduğu çocukla sevişmiş ne var bunda? artık bir karar verin. sevişse kaşar, sevişmese yobaz oluyor kızlar sizin tanımınıza göre. yoksa sizin alayınız her sevgilim versin ama eşim bakire olsun diyenlerden mi? ya da medeni olmak, tabuları yıkmak cümlelerinin arkasına abazanlığını saklayanlardan mı?

şimdi benim bu entryi ile sözlükteki kızlara yavşamaya çalıştığımı düşünenler de olacaktır mutlaka. aslında düşünüyorum da sanırım bu entry sözlükteki kızların hoşuna gider, fakat buna benzer çok entry yazdım hiçbir kız mesaj atmadı onun da üzüntüsünü yaşıyorum ve bu entryden sonra da sözlükten bir kaç kız kaldıramazsam daha da bu tarz entry yazmam. iyi mi, oldu mu gençler?
o kamera o kadar ucuza gitmemeliydi...

ayrıca, mert denen adamın artık önünde kimse duramaz. hatun öyle bi anlatmış ki, tüm kızları herifin peşine takmaya niyetli sanki.
(bkz: begüm suçu kendine at beybi)
eğer o fotoğraf makinası gerçekten 1tl'ye satılmışsa site tarihinin en şanslı kullanıcılarından birine daha sahip olmuştur.
(bkz: mert topsun olm)
frikik yok söz konusu intikamın videosunda. boşuna eğilip bükülmeyin..
giydiği elbise ve verdiği frikikler bile yeter intikam için.
(bkz: sen nasıl bir yaşam formusun lan)
yazilmismi bilmiyorum ama bu konuda en güzel yorumu asagidaki kisi yapmis, yarildim resmen, iste o yorum:

Arif Sarıaltın:D tek kelime ile * Fulya mıdır nedir * kaşarın ağa babası * begümde kaşar * bu durumda en karlı mert * cift kaşarlı tost yemiş *
hee resimlere glince:D normal geyik olsn die cekinilen fotolar geyik olarak kalır * erkekliğinden süphe edilmez sizin gibi 2 kaşara koymuş * o yeter zaten erkekliğini belli etmek için:D nitekim * Kaşarsın = fulya
KAşar=Begüm
tostcu=mert * koy g.tune rahvan gitsin :D
beyhude bir çaba oldugu kanısındayım.zira bu videoyu görüp utanacak, içi sızlayacak diyecek bir adam olsa bu hareketleri yapmazdı.