bugün

Yeni tasarıma eklenmesi gereken tema. Renkleri tam uyar.

Yap bi güzellik zall.
James yanlılarını üzen bir bildiri.

Fuck you james
görsel
Muhteşem bir şeydi. Sözlüğün sözlük olduğu zamanlara ait bir şey idi. Sonradan bazı heyecanlı yazarlar (bkz: yeni tasarıma tema yazmak) gibi bir şey yaptılar ama destek görmediler.
Ne güzeldin sen denilecek hatırladıkça gözlerden bir iki damla yaş getirecek temadır.
Bir efsane.
sadece oldların hatırladığı,özlenilen uludağ teması.
körpe yazarların bilmediği müthiş sözlük teması.
Faşist yönetim tarafından kaldırılan efsanevi Uludağ sözlük teması.
Bir zamanların efsanesi. Son 2 entry aylar önce girilmiş, ikisini de ben girdiğime göre Uludağ da harbiden yaşlanmışım.
Duygulandıran cümle.
görsel

(bkz: yeni tasarıma tema yazmak)
şunun linkini atsın birisi.

Sözlüğe uzun süre girmeyince kaybolan, kaldırılmasına hiçbir zaman anlam verilememiş sözlüğün en iyi teması.
Pek yakında, yeniden hayatta. *
Hic goz yormayan efsane temaydi. O zaman mobil falan yok tabi gece gunduz pc basi.
kullanmayı özlediğim, eski scriptli sözlüklerin vazgeçilmez temasıdır.
Eh ben de sövedurayım.
açıkçası bu yeşillik beni de işkillendirmedi değil. turuncu değil ama biraz morumsu bir şeyler hatırlıyorum sanki.

neyse, yine de yeni tasarımı siker atar. o yüzden bir derdim var'dan möderasyöne sol frame ile ilgili çemkireceğim.
Ekşi sözlük sandım bi an.

Fuck you james böyle yeşilli değildi ki? Turuncu değil miydi ya????
görsel

var amk yalan mı söyleyecez.
Yani, yok bende.
aha gitti. vallahi gitti. olum dalga mı geçiyorsunuz lan.

keşke ss alsaydım.

edit: geri geldi. alla alla..
ama sol frame yok evet.
yalan değil ama başlığa girince sol frame uçuyor. şuan göremiyorum mesela. möderasyönü göreve davet ediyorum.
Yalan olduğunu bile bile şimdi gidip bakıcam aq.
lan inanamıyorum şuan geri döndüğüm temadır.

şu sağ paneli biraz kurcalayayım dedim pat diye karşıma eski tasarım çıktı. sonra ulan bakayım fuck you james orda mı dedim pat o da çıktı.
ooo yeees fuck your asshole baby . ooooo hottest lady ich commen jaaa