bugün

seks partneri arayan kızın asıl amacıdır.

bazıları amacından sapmış olurlar duygusal bağ kurmaya çalışırlar ve bu yaptıkları saygısızlıktır.
vurdurmaktır.
ilgidir.
normal bir şeydir. Sonuçta onlarında gidermeleri gereken ihtiyaçları var.
Heyecandır.
cinsel durtulerini duygusalliga kapilmadan tatmin etmek isteyen kizdir. cok vardir. hic tahmin edemiyeceginiz, "aa ne kadar tatli ve hanim" dediginiz kizlarin bile bu tur seyler yaptigi tecrube ile sabittir.
kendini rahatlatmak ve haz almaktır.
istediğini almaktır.
seks yapmaktır. çok eğlenceli olur. kızlar kendi aralarında büyük penisleri konuşurlar. büyük penisli ama yakışıksız erkekleri kendilerine fuck buddy olarak seçerler. fakat bunu gel fakbadim ol diyerek yapmazlar sevgili kardeşlerim.

yollu gibi görünen kıza yakınlaşın lan. sonrası kendinden gelecek.
tokmaklattırmaktır. ulan daha ne başka amacı olacak ?
çünkü bursalı kız olmak ve bursa da okumak bunu gerektirir.
Vurdurmaktır.
kızlar fakbadi aramaz zira ortalıkta yatağa atıcak çok fazla insan vardır. seçeriz daha çok içinizden birisini canımızın keyfine göre.
kafa ağrıtmayacak, ama cinsel ihtiyacını giderecek bir erkek bulmak. bir nevi canlı vibratör. canım ne zaman çekerse arayacağım o da gelecek, ihtiyacımı giderdikten sonra çekip gidecek. süper...
sivilcelerinizi patlatacaktır.
Simdi biz neyiz diye diye evlilige zorlayacak adam ariyolar inanmayin.
kalitesizdir. 31 olsa çekilmez.

edit: mk. kaşarı gelmiş bide eksilemiş karakterini sikeyim başka bişey demiyorum.
fuck buddy ilişki yaşamaktır. fuck buddy arayan erkeğin asıl amacıyla aynıdır.
(bkz: beyniniz lens mi)bu soruyu sormak için çok mu düşündün!
(bkz: böbrek avi)
sevişmek için biriyle sevgili olup birilerini kandırmanın saçmalığını fark etmiş olmalarıdır.
tanışmak, ilişki isteyen sözlük bayanları bana ulaşabilir yaş 29 yer istanbul. not erkeğim.