bugün

Telefonun xiaomi isimli markaya ait olduğunu gösterir. Sol altta redmi note 8 vb. ibareler bulunur.

Edit:

https://m.uludagsozluk.com/e/43827779/
Eski fotoğraf makinalarında tarih ve saat çıkardı aynı yerde.
Kesin ben çektim imzasıdır.
"O kadar para verdik milletin bunu görmesi lazım" ifadesidir.
Hayatınız yalan aq.
Şu şekilde kaldırılabilir:

"Xiaomi telefonunuzda varsayılan olarak gelen kamera uygulamanızı başlatın. Uygulamayı başlattıktan sonra, sağ üst köşede bulunan üç çizgi simgesine tıklayın. Bu simgeye tıkladığınızda karşınıza ayarlarında içinde bulunduğu bir sekme açılacak. Bu sekmede bulunan ayarlar simgesine tıklayın. Ayarlar simgesine tıkladıktan sonra cihazın tüm kamera ayarlarının bulunduğu bir bölüm açılacak.
açılan ayarlar bölümünde, kamera kısmını bulmalısınız. Kamera ayarları kısmının altında, kamera üzerindeki bir çok farklı ayarı yapabiliyorsunuz. Söz konusu etiketi, bu kısım altında kapatacağız. Bu kısımdan, cihaz etiketi seçeneğini kapatın. Artık fotoğraflarının altında bulunan etiketten kurtuldunuz."
Kaldırmayı mı bilmiyorlar yoksa telefonlarını matah bir şey sanıp hava mı atmaya çalışıyorlar bilmiyorum ama oldukça itici bir ifade bu. ileride bir xiaomi telefon alırsam yapacağım ilk şey o logoyu kaldırmak olur.