bugün

football manager serilerinde barcelona, real madrid vb büyük takımları seçip zorlanmadan başarıya giden kişilerin amaçsızlığıdır. bir kaç alt lig aşağıdaki takımı seçipte çile çekemezler.
küçük takımlarda adam gibi tr yapamadığı için zevk almamıştır. geçen bi küçük takım alayım dedim aldım galatasarayı, baktım herkesi alamıyorum, dortmund dan da teklif geldi hemen zıpladım. net.
counter strike oyununda botlara bıçak veren insanın amacına benzer.
ilhan cavcav zihniyeti ile para kazanmaya kasmaktır.. futbolla alakası yoktur, ticarettir amaç..
boston united ingiltere nin en alt ligindeydi şampiyonlar ligi şampiyonu yaptım arkadaş gelmiş hava atıyo real madridle şampiyonlar ligini aldım demektir.
memleketinin takımını alan insandır. haa değilse oyunun amacını anlamamış insandır.
amaçsızlıktan ziyada bir amacı da barındırabilir.

ben yapıyorum mesela bazen böyle şeyler. real madrid'i alıyorum genellikle. kadroda ronaldo ve varane dışındaki bütün oyuncuları 2 sene içinde satıyorum, en fazla 21-22 yaşındaki genç ve süper yetenekleri kadroya katıyorum. 1-2 sene tökezliyorum ancak oyuncular potansiyellerine ulaşınca asıl orgazma o zaman ulaşıyorum.

fm 2013'te henüz yapmadım ancak fm 2012'de 2017 ya da 2018 senesinde (net hatırlamıyorum) ligdeki 38 maçın 35'ini kazanıp ortalığın anasını siken, hazard'lı, kara'lı, vrsaljko'lu, yaya sanogo'lu, destro'lu bir kadrom vardı. efsanelerimdendir, hala capslerine açar açar bakarım.
egosunu tatmin eden kişidir. *
Liverpool u alarak united , city , chelsea , arsenal , tottenham a kafa tutmak istemiş olabilir.
chester fc, fc united of manchester, afc wimbledon gibi takımları premier lige çıkarmanın verdiği hazzı hiçbir zaman alamayacak olan kişidir.
götünü büyütmektir.
alex ferguson'ların mourinho'ların guardiola'ların uğruna bir çırpıda kovulduğu dahilerdir bunlar. bir gün barçayı almak için oyun kurdum. sonra barça'ya baktım bir, bir guardiola'ya baktım sonra dönüp kendime baktım ve oviedo'yu alıp aslanlar gibi başladım kariyerime.