bugün

Florya, Bursa, Kasımpaşa ve Trabzon için TOPun Erken Patlaması durumudur. cas dan aldıkları haberle sevinçleri kursaklarında kalmıştır.
şimdi bunları efkar basmıştır. birer kadeh te rakı içsinler, günahları bana....
hırsızlar eliyle hakları gasp edilmiş üç takım..
floryanın sikinde değildir.

biz sadece taşak geçiyoruz *

kafamız rahat.
(bkz: türkiye için iftar fenerbahçe iftihar vakti)
fenerbahçe ve beşiktaş için ise intihar vaktidir. başınız sağ olsun.
konuşmayayım dedim de illaki yazdıracaksınız.

Orospu çocuğu musunuz birader ?

Bursasporlu olarak süreci yakından üzülerek takip ediyorum. Şampiyonlar liginde falan değilim ülkemin imajı kurtulsun da gerisi mühim değil diyen bir türk vatandaşıyım. utanmıyor musunuz? Hem şikeden ceza alıp hem katıldık diye bayram yapmaya. Suçsuz olduğun ispatlansa en çok sevinenlerden birisi ben olacağım. Bizim kimsenin hakkını gasp falan ettiğimiz yok. Uefa sen gideceksin dediyse gidip türkiye'yi biz temsil etmeyelim mi? Siz kendi hatalarınızı görerek ders alacağınıza bizim yerimize katılanlar şerefsizdir demeye utanmıyor musunuz?

Çok açık soruyorum siz gidemezseniz hiç kimse gitmesin düşüncesinde bir yapılanma hangi kafanın ürünüdür. Bursaspor hakkı olmayana el uzatacak kadar şeref yoksunu bir kulüp hiçbir zaman olmamıştır. Şereften bahsedenlerin en çok şerefsizlik ile yargılanmaları ise ironinin amına koymaktır.
florya'yı etkileyen bir şey yoktur. olaylar rahat kafayla izlenmektedir. aksini iddia etmek zorunda kaldığımız bir meselemiz yok.