bugün

çok fazla olmasına gerek yok ama planlı çalışınca gerçekleşebilecek olaydır. bir de bu tür derslere yatkın bir kafanız yani ortalamanın üstü bir sayısal zekanız varsa asla zor değildir.

not: daha geçen gün gerçekleştirdiğim olaydır.

edit: 50 tane eksi almış bu mesaj. yuh yani. siz alamıyorsanız ya da zamanında alamadıysanız benim suçum ne argadaşlar. biz yardımcı olalım istedik.
kimya yazılısından 100 almanın elma yarısıdır.
çeliktepe cengizhan lisesi tarzı okullarda almak belki daha kolaydır.

ama türkiye'nin en iyi liselerinden birinde almak daha zordur argadaşlar. o da var.
(bkz: helal liseli)
her yiğide nasip olmayandır. alanlar olmuşsa nasıl aldıklarını merak ettiğimdir. lise 1 de 3 sınavından da 20 almıştım, veli toplantısında annem fizikçiye dalıcak gibi sözler etmişti, en yüksek not 68 ti. hey gidi günler hey.
yazılısından yazılısına değişendir. lisede 2 3 kere 100 almışlığım vardır ama sadece fizik olimpiyatlarında sorulan sorulardan oluşan bir sınavda da 40 almıştım mesela.**
bir de şunlar var ya ciddi ciddi (bkz: fizik kimya yapamadığı halde sayısal seçen öğrenci)
üniversitede vizesinden 05, finalinden 35 alan bünyenin eteklerinin tutuşması sonucu bütte yediği halttır. halttır çünkü, madem potansiyelin var arkadaş, zamanında çalış da ortalama bi puan görsün di mi. *
ve annem uyandırdı.
fizik yazılısı mı, hala yazılı mı yapılıyor oralarda, ya da çocuklar sözlükte olayıdır.
Fen lisesi düz liselinin fizik yazılı sorularını çözüyorsa olabilecek şeydir.O biz olmadığımıza göre sorun yok.
(bkz: liseli vardı ya ah o liseliiiii)
bir öğretmen lisesi öğrencisi olarak hayallerimi süsleyen durumdur.
fizik kurallarına aykırıdır.
helal olsun denilir bu duruma.
Dilsizin köre bir olay anlatması kadar zor.