bugün

FiLiSTiNDE YAŞANAN VAHŞETiN BOYUTUNU ANLAMAMIZ iÇiN GÖRÜLMESi GEREKEN iNSADIR. iSRAiL ASKERi TARAFINDAN VURULAN VE YERDE YATAN YARALI FiLiSTiNLiNiN ÜZERiNDEN ARACIYLA HERKESiN GÖZÜ ÖNÜNDE iKi DEFA GEÇEN KANSIZ ADAMDIR.
anası bu israilliyi doğurmamış sıçmıştır.

http://www.rasthaber.com/...nci%20bilerek%20ezdi.html
sırf israilli diye bu kadar tepki gösterilen kişi. başlık "israilli'yi arabasıyla ezen filistinli" şeklinde olsaydı, takdir dolu entry'ler sıralanırdı altına, ikiyüzlülük yapmayın.

not: ha ben bu israilliye arka mı çıkıyorum? kesinlikle hayır. adam öldürmüştür ve suçludur...
sıradan bir israillidir. doğuştan katildir zaten.
iki filistinli gencin yahudi iki kadını bıçakla yaralaması sonucu bu kadınlardan birinin eşi tarafından arabayla ezilmesi olayıdır. neyse siz tartışın ben karışmayayım sözlük.
dünyayı bir teröristten temizlerken, kendisi bazı loblar tarafından, hangi sıfata layık görülmüş merak uyandıran sevimli israilli.

valla lan baksana pof pof yumicik yumicik canım benim. ve evet sırf israilli diye bu tepkim.

yoksa filistinli israilliyi dövmüş, israilli filistinliyi sikmiş, amerikalı gelmiş ırak'a demokrasi getirmiş banane?

kendimce tepkimin, ölenin ırkına bakmaksızın insan olmasıyla alakası yok sözlük. çünkü ben, ölen her bir insanın yasını ırkına göre tutarım. bu kadar da malım, evet.

not: ben bu son paragrafı ironiye aşina olmayan nesle yazdım sözlük. oku! ehehe.