bugün

sözde özgürlükçü don kişotların ve tatlı su ümmetçilerin es geçtiği yerdir doğu türkistan.

bana ne gazzeden bana ne hamastan
yaşasın tam bağımsız doğu türkistan. dememiz bu iki çakma grupların esir türk dünyasına bakış acısına yaratığı tepkidir ve geçmişten gelen haklı sebeplerdir.
Elin arabı için ağlayanlar yıllardır doğu türkistan da eziyet çekip katledilen türk kardeşlerimiz için sesini çıkarmaz. Işte insanlık budur. Biz müslümanız ya müslüman olduğumuzdan böyle davranıyoruz.
Araplaşma ve arapperestlikten kaynaklı bir sorun. Daha geçen haftalarda ortaokul öğrencilerine yönelik " hayalimdeki çin" resim yarışması düzenlendi. Ülkedeki çin dostluk parklarını saymıyorum. Doğu Türkistan konusunda verilen tepkiler genellikle dostlar alışverişte görsün minvalinde olur ya da Çin'deki asimilasyon ve katliamlar dinciler tarafından görmezden gelinir. Arapperestlerin doğu Türkistan diye bir gündemi olmadığı gibi alenen Çin'i desteklemektedirler.
Her türlü Doğu Türkistan der geçerim.
Traji komik tarafı filistin, uygur türklerine karşı uygulanan politikalarda çini destekledi resmi ağızdan.