bugün

ölen insana kimliğine göre muamele etmek kadar iğrenç bir şey olmadığı gibi ezilen halkları da kimliğe göre ayırmak iğrençtir. bu bağlamda ezilen ve tüm dünyanın sessizce izlediği bu katliam da filistin tarafını desteklemek insan olmanın önkoşuludur.
(bkz: recep tayyip erdoğan) ( obama abisinin emriyle )
israil in desteklenmesi yanlış ancak doğu türkistan olayında tamamen kendisine hak verdiğim entrydir (#17540866) . daha geçende 17 şehit verildi ben şehit aileleri için camilerde para toplandığını görmedim bu şehitler müslüman değil mi am*ına koyım senin abin kardeşin değil mi (bkz: 20 yaşında şehit olmak)
Düşünmesi özgürdür fakat etrafındakilerin onun düşüncesine ne tepki verir orası muamma.
türkiye hükümetlerinin tamamı israil'i desteklemiştir.
insanlıktan nasipsiz ze(rze)vat. *
kemalistlerdir.
israil'e roket atmak ne demek güzel kardeşim? gel beni sik demek. gereksiz duyarlılık yapıyorsunuz. birileri ölmeli, herhangi bir şekilde, birileri ölmeli, çünkü sürekli birileri doğmakta. evren böyle. ben milliyete göre hak ediyorlar, hak etmiyorlar demiyorum. onlar yaptıkları hata sonucu, dedelerinin babalarının para zaafı sonucu, önce bizi sonra kendilerini sattılar, şimdi de torunları ölüyor. bunların ölüm sebebi de bu. senin dedeninki de kanserdir belki. birilerinin ölüm şekli de bu olmalıymış demek ki. neyini anlamıyorsunuz?
zulme taraftar olan, çoğu ırkçı olan kafasızlardır.

hayvandan daha aşağıdırlar ayrıca kendileri.
(bkz: bir insanın ölmesi)
filistine degil , asirici islamci terorist orgut olan hammas karsi olmakdir,

filistinlerin buyuk cogunlugu israil ile baris yapilmasi taraftari iken , hammas israil devletini tanimadigi gibi sivilleri kalkan olarak kullanarak bir cihat yaptigini varsaymakdadir.
sene 1944 kuzey filistin israile satılıyor aradan 14 sene geçiyor kudüs ve çevresi israile satılıyor filistinlilere yaşayacak sadece bir iki şehir kalıyor sonra kalkıp öldürülüyorlar diye bizim cahillerimiz ağlıyor şöyle düşünün bir adama evinizi sattıktan sonra sizin ben evimi istiyorum deyip o evin camını penceresini kırmaya hakkınız varmı filistin topraklarını satmıştır bunun suçlusu sadece ama sadece filistinlilerdir türk askeride kimseyi boktan çıkarmak için özel görevli değildir filistinde savaşsın gidip onları kurtarsın tamam sivillerin öldürülmesine çocukların katledilmesine bende karşıyım ama kapitalizm çağında yaşıyoruz maalesef toprağı bana sattıysan ya gidersin ya kalır zulmüme katlanırsın yani kısacası ya bu deveyi güdersin ya bu kervandan çıkarsın birader yok öyle bizi öldürüyorlar türk askeri gelsin kurtarsın bizim insanımızda cahil olmasa ağlamaz böyle şeylere araplar sattıkları toprakların ve paraya düşkünlüklerinin cezasını çekiyorlar.