bugün

tüm beşiktaşlıları ve dolayısıyla beni de gururlandıran durumdur.
http://www.bokvarsendegel...-siralamasi-t10023.0.html
http://www.ahaber.com.tr/.../dunyanin-en-iyi-taraftar
bir türk olarak onur duyduğum durum. ayrıca beşiktaşklı olmam sevincimi 2 kat artırmıştır.

(bkz: bir gün değil her gün beşiktaşk)
fifa'nın değil sportige.com adlı sitenin seçimidir.
yazmadan önce okumak lazım.

edit: ilk link bir forum'a ait. kaynak maynak'da belirtilmemiş. onun için geçiniz efenim.
bir fenerbahceli olarak tebrik etmesini bilirim . gurur duydum
yenildikten sonra kendi stadımızı yakmamamız ve takıma daha çok destek olmamız önemli unsurlandandır heralde.
galatasaraylı olarak doğru bulduğum bir olaydır.
bunu baştan beri söyleriz zaten. çarşı çok farklı bir taraftar. rekorları ile bizleri şaşırtmıyor.
lakin şöyle bir sıkıntı olabilir;
çarşı dünyaya karşı
çarşı fifaya da karşı
galatasaray taraftarının 83. sırada olmasıyla gerçekçiliğini yitiren değerlendirme.
nüfus kategorisine baktıktan sonra koptuğum durumdur. hadi ses mes, tezahürat belki olabilir de nüfusta dünya ikincisi nasıl oluyor amk.*
fenerbahçe düşmanlığıdır. uefa'dan sonra fifa'nın da bu kabul edilemez davranış içine girmesi, dünya futbolu nereye gidiyor sorularını akla getirir.

adam değilmişsin sen de pele! renginden utan renginden!
gerçekten göğsümü kabartan haberdir.

not: galatas.. şaka la şaka fernliyim. *
nüfus da ikiyi görünce benim için bitmiştir.
türkiye deki gerçeğin dünyaca kabulü.
fifanın resmi web sitesinde bulamadım öyle birşey.
biraz pohpohlama gibi geldi.
doğrudur, taraftar dinamikleri olarak türkiyenin en iyisidir.
ama glasgow rangers dünyada adından her zaman söz ettirmiştir, nitekim milan da öyle, liverpoolda öyle.
çekemeyip anten takanlar tarafından kabullenemeyen hadise.

ayrıca çarşı değil beşikıtaş taraftarı birinci seçilmiştir.çarşi , sadece beşiktaş taraftarının içinde bulunan bir gruptur.

dünyannın en iyi takımı falan demişler ama şu unutulmasın "sevinmek için sevmedik"
bir galatasaray'lı olarak ve herşeyden önce bir türkiye vatandaşı olarak beni gururlandıran haber. sonuna kadar hak ettiklerine de inancım tamdır. aynen devam kardeşler.
resmiyeti olmasa bile doğru haberdir. ne yani galatasaray taraftarı mı yoksa fenerbahçe taraftarı mı dünyanın en iyi taraftarı. ahaha güldürmeyin allasen.

(bkz: okey cimbom saldır lets go)

(bkz: beni yak kendini yak mamadou niang)
gayet doğal bir durumdur. gs'li olmama rağmen gurur vericidir.
biz zaten en yaratıcı taraftar topluluğu olduğunu biliyorduk çarşının. e fifa'da bunu onaylamış. iyi etmiş.

şaşırtmayan olay.

not: rafael nadallıyım.
liverpool'dan sekiz yedikleri maçta bile sınırsız destekleri ile seçilmesi şaşırtmayan takımdır.
Çarşının ilk kez karşı olmayacağı bir durumdur.
zaten hep deriim beşiktaş yönetimi taraftarı kadar iyi olsa bu takım başarıdan başarıya koşar.
not: ölümüne gs liyim.
beşiktaş tan daha iyi kareografi yapan taraftarlar vardı, neden onlardan birini seçmemişler acaba?

demek ki taraftarlık iki dakika renkli kartonu havaya kaldırmakla olmuyormuş.