bugün

fifa oynamayanlar, fifaya müthiş bi ön yargısı olanlar ya da yıllardır pes oynayanlar için daha fifayı açmadan cevap ^pes 2014^ dür. ama aynı kişiler; 1 saat fifa oynasın ve oyunun sistemini çözsün, önyargıları kırılacak ve en azından 'ya bu da güzelmiş' diyeceklerdir. tabi birçok oynayan da 'fifa daha iyi' diyecektir. ben size şunu diyeyim; bi kere fifa oynadım o günden beri pes oynamıyorum. bu kadar insan, önce pes oynamış sonra fifayı çözmüş ve 'fifa pes e göre daha iyi' diyorsa bi bildiği vardır demi. pescilere duyurulur.

edit: imla.
http://www.youtube.com/watch?v=BWFRhag-tF4

şu videonun tamamını izleyelim ve pes 2013 ya da pes 2014 ün hangi fifa oyununa denk geldiğine karar verelim. ben hala pes 2014 oynamadım, pes 2013 için konuşuyorum, pes 2013 = fifa 06
ilk fifa ile başladım. 2004-2003-2002 şeklinde... sonra pes 5 ve o gün bugündür pes devam ediyorum ama hala tuşarı klasik fifa asd şeklinde ayarlamadım oynayamıyorum.
tabi fifadir.
ikisini de oynayanlar bilir, bariz bir şekilde fifa 14 daha iyidir. sıkı bir pes fanatiği olmama rağmen, 2014'teki fiyasko yeni sürüm fifa'ya bir şans vermeme ön ayak oldu. oyun mekaniği ve görsel efektler açısından fifa 14 çok daha iyi.
pes 14 hakkında tek bir pozitif görüş alınamayarak, fifa 14 hegomonyası altında, sözlüğün tozlu raflarına kaldırılacak karşılaştırmadır.