bugün

ne hikmetse bir türlü haberlerde ismi zikredilmeyen şahıs.

kimdir sahi bu adam ya , örgütteki görevine 2013'te fethullahçı terör örgütü lideri tarafından son verildiği söyleniyor , sonra tabi bu iki kişi karşı karşıya geldi falan oralar medyatik olaylar olduğu için zikretme gereği duymuyorum.

iyi hoş da benim bildiğim bu imam 2013'e kadar fiilen fetö'nün ankara imamıydı , niye kimse dokunamıyor bu şahsa ?

2010 kpss'de soruları çalıp memuriyete girenlere dokundu bu işin ucu , galatasaray'lı oyuncuların 1990 larda feto ile yaptığı konuşmalar piyasaya düştü , uğur mumcu'ya muhsin yazıcıoğlu'na kadar inildi de niye bu ankara imamına kimse laf edemiyor beyler bir söyleyin hele.
dur tahmin edelim

aynı zamanda belediye başkanı olan yımırtacı mı.
17-25 aralık'tan sonra işlenenlere dokunulmayacak sözü alındı bir kere. memuriyet meselesinde haksız bir kazanç olması sebebiyle ayrı değerlendiriliyor. suçu işleten o tarihten sonra fetöden bağını kopardıysa sadece suçu işleyene dokunuluyor. suçu işletene dokunulmuyor. bu bir yöntemdir. o tarihten önceye dokunmak gerekirse tayyip bile fethullah gülen'e yakındı o zamanları. kendisini ve ekibini yargılamadan kurtarma çabası olarak görüyorum ben bu öncesi sonrası meselesini. abdullah gül mesela o tarihten sonra mevcut görevini denetimli tamamladı ve bir daha siyasetle resmen ilişiği olmadı. başbakan davutoğlu iken bülent arınç'ın siyasetten tasfiyesi için 2015 yılında ikinci kabineyi oluşturma gereği duyuldu. arınç ilk kabinede vardı. bu olayları böyle okumak gerekiyor. bodoslama dalmak hataya düşürür.
17-25 aralık niye arkadaşım bana bunu söyleyin.

lan benim bizzat başıma geldi 2012 mayıs ayında , fem dershanesinin mezun grubunun 2.siyken ilk 3 ün gitmesi gereken ''özel'' sınava sırf ailem asker kökenli diye götürülmedim , 1. 3. ve 4. götürüldü , ne hikmetse benim sıralamam 4.000 lerden geriye atarken bu arkadaşlar 13.000 lerden 2000 lere ilerlediler , hatta şu anda aynı üniversitede okuyorlar ve puanları bire bir aynı sayılıyor.

hatta ve hatta biz fen sınıfı olmamıza rağmen ve bu arkadaşlar edebiyata önem verilmeyen fen liselerinde okumuş olmalarına rağmen edebiyatta 56 soruda 52 net yaptılar edebiyat kitabını açmadan.

ee benim hakkımın yendiğine kalıbımı basarım , hadi benim hakkımı ödetin niye 2013 ten öncesine dokunmuyor bu iş arkadaşım , o dönem ''ben risale misale okumam amk'' demem yüzünden kavga ettiğim hocalar şimdi baş fetö düşmanı olmuş , ee ne anladım ben bu işten birader 17-25 te birilerinin hakkı yendiyse onun hakkı kıymetli de benim hakkım orospu mu ? benimki niye güme gidiyor.

delikanlıysanız bu örgüte kim bulaştıysa hesabını verdirirsiniz.

iyi o zaman pkk'ya da çözüm süreci barajını koyun süreçten sonra yakalananlar sadece örgütçü sıfatını taşısın öcalan'ı falan salın amına koyim , ne güzel istanbul beee.