bugün

bir kucu kucu isyani.
muhtemelen icine aziz yildirim kacmis. iceride ki macta soyleyecekmis birde bu tezahurati. gotun yiyorsa git disaridaki macta soyle? o zaman yalan soylemekten ve iftira atmaktan bok kokan agzinin icine curuk dislerini doker o taraftarlar.
üstü örtülmek istenen, namussuz medyanın ısrarla görmezden geldiği gerçek. fanatik denen namussuz gazete bile bunların maçında yedikleri golde ofsayt var diye haber paylaştı.

ömrümde böyle bir şey görmedim. sen bir medya kolusun, haber gazete şirketisin ve tarafsız olman gerekirken nasıl olurda böyle bir haber hazırlayıp paylaşırsın. hemde maç oynanıyorken. dünki trabzonun koyduğu maçta gerçekleşti bu olay.
kısaca fetösaray.
galatasay 100 yıllık kulüptür. feto nun takimin icine sızdıgi dogrudur ancak, galatasaray bu pisligi temizleyecektir. asırlık kulüp bu üfürükçü itlere boyun eğmez.
sacma sapan baslik acarak,
ortalığı provoke etmeyin!
Köpeklerin köpeği olmaz.

Fetoş, abd köpeğidir. Köpek olduğu için, köpeği olamaz.

Anladınız...
Screenshot'ını aldım canım. Galatasaray a.ş. nin avukatlarına mailliyorum hemen.
Sportif başarılara yetişemeyen hazımsız orospu çocuklarının gündeme taşımaya çalıştığı asılsız iftira. Ciddiye almaya lüzum yok bu ülkede en büyük galatasaraydır.
şike kumpascisi diyen aptallari gormus olmamiza vesile olmuştur.

ulan mankafa, dünyanın hiçbir yerinde bunlar şike yaptı alalım diye bisey olmaz. ortada delil vardır mutlaka. gidip polis cok sağlam bir delil olmadığı sürece soruşturma acamaz. telefon kayıtları var her sey var tabi senin bu mankafan anlamaz. gece gece anana kufur ettirdin. fetöye siginip götünüzü kurtaramazsiniz öyle şike yok falan diyip. kendilerini çakal sanıyor gotverenler.
aqmun malları, sadece galatasaray değil fener, beşiktaş hatta tüm türkiyede bulunan büyük kurumlar, partiler, şirketler bu orospu çocuklarının yalakasıydı. büyük olmak için bunların götlerini yaladılar. çünkü o zaman bu piç kurularının borusu ötüyordu. bir galatasaraylı olarak malesef bu böyleydi, ben bunu inkar etmiyorum. ama bunu sadece galatasaraya mal etmekte ayrı bir orospu çocukluğudur. aq adamlar ülkeyi ele geçirmiş, her kurumda yüz binlerce adamları var, fenerde, beşiktaşta, trabzonda hiç mi yok sanıyorsunuz az mantıklı olun, zekanızı kangurular mı sikti sizin.
arif erdem, hakan şükür ve diğer feto mensubu futbolcu eskilerinin, aktif futbol oynadıkları dönemde galatasaray'da oynadıkları için söylenen deli saçması söz.

bu futbolcular sayesinde galatasaray'lı iş adamlarından cemaate paralar aldıklarını kabul ettiler. yani galatasaray kulübünün feto örgütünü sportif alanlar da kullandığına delil olacak bir şey yok.

bu söz ülkede her kesimce nefret edilmeye başlanan bir yapıyla galatasaray kulübünün, kulübü ve taraftarı yaralayacak, sinirlerini bozacak ve iyi mizah içeren bir sataşma bulunamamasından dolayı rakip takım taraftarları tarafından bağdaştırılmaya çalışılması ürünüdür. acizliktir, galatasaray adının altında ezilmiş olan kulüp taraftarı olduğunu kabul etmektir.

bir spor kulübünü siyasi alana çekip ordan saldırmaya çalışmak, sportif anlamda rekabet acizliğinin delilidir.
şike soruşturması geçirmişlerin icadı. itibar etmeyiniz.
Şike soruşturması geçirmişlerin iddiası. Yemiyoruz koçum.