bugün

herşeyden önce bir insan, her ne kadar beğenilmesede bir fikir adamı ve bu ekseriyatta kendisine canı gönülden bağlı milyonlarca insanın beğeni ve takdirini lutfettiği bir insana hiç kimse saygısızlık yapmamaları ve insanların değer verdiği kişilere saygı göstererek kendi saygınlıklarını ancak bu şekilde muhafaza edebileceklerini unutmamaları gerekir.
başta ulusalcı ve komünist tayfalar olmak üzere her kesim insanların inanç ve vicdan hürriyetlerine asgari düzeyde saygı göstermeleri gerekir.
saçmalıktır.

allahın kulu bir insan olarak böyle bir gerekliliğim ve zorunluluğum da yok ayrıca.

papa gerekli saygıyı gösteriyor efendim kendisine.

biz almayalım.
itsever cemiyetinin yapabileceği eylemdir. (bkz: iti insan yerine koymak)
(bkz: 404 not found)
bütün görüşlere saygı gösteren birilerinin hala var olduğunu birileri farketsin diye. hoca efendi olarak anılan zat-ı muhteremin saygı gösterilmesi gereken insanlar arasında olduğunu düşünüyorum. saygılar bizden.
(bkz: saka ise cok komik ciddi ise daha da komik)
(bkz: fethullah gülen kim lan)
yanlış bir düşüncedir.
saygı göstereceğim diye kendi şerefini beş paralık etmeye, insanlığını ayaklar altına almaya hiç gerek yoktur.

buna saygı göstereceğine, önce:
kendine saygı göster.
türkçe kullanımı konusunda kural hataları yapan yazar kişinin** savurduğu önermedir. insanın önce diline saygı göstermeyi öğrenmesi gerekir. hele bu bir yazarsa.
"derviş mehmet, seyyid rıza ve said nursi'ye de saygı duruşunda bulunalım bari" dedirten gereklilik.
(bkz: çişimi yapıyom çişimi yapıyom popom kuru kalıyo)

(bkz: hassiktiradis oradan kahpe antuan)
ilahi arkadaş akşam akşam güldürdün beni dedirten başlıklar.

fethullah gülen kim? önemli bir insan mı? gerekli bir insan mı? üretici bir insan mı? ben söyleyim mi kim o... kocaman bir hiç... bir hiçe neden saygı duymalıyım ki? neden duyayım ki?
(bkz: kemalistlerdeki fethullah gülen düşmanlığı)
görsel
Vay be dedirtir.
bu hükümetin beceriksizliğine bakılırsa 5-10 sene sonra cidden gerçekleşebilecek bir durumdur.

büyükbaş fetöcülerden hangisine ne yapılabilmiştir şimdiye kadar? Hiçbir şey. sanırım ayvayı yiyeceğiz.