bugün

zırlamaların gırla gittiği konuşmadır. yavaş yavaş yola gelen açıklamalarda yapmış. adam olacaksınız hepiniz adam.
http://webtv.hurriyet.com...en-cok-sert-aciklama.aspx
taifte taşlanan peygamber bile beddua etmemiştir ki kendisi beddua etse en büyük hak ona aitken dediğim bazılarına göre şeyh hoca efendi muhterem v.b nin konuşmay-ı şerifleri.kendisi müslümanlık adına 1 taş koyduysa allah onu cennetine kavuştursun.yalnız türkiyenin geldiği yeri yönü durumun vehameti hakkında kendisinin yada müridlerinin en ufak bir katkısı varsa ki ben kendi adıma çok olduğunu düşünmekle beraber kendisine beddua etmiyorum allah ıslah etsin yola getirsin diyorum.şu dünyada en büyük sorumluluk hocalarda hacılarda din büyüklerindeyken bu çağda her nedense en büyük sermaye nüfuz peşinde koşar olmuşlar.ahirette elbet sorulacak olan hesaplar vardır tek duam bu hesapların rabbim tarafından ahirete bırakılmaması bugün sorulmasıdır.birleştiniz sorular çalındı atamalar şaibeli torpiller gani ayrıldınız faizler yükseldi ülke kaosa girdi.sizin ikinizin aynı cümlede menfi yada müspet bir arada anılması bile bu ülke için beddua niteliği taşımaktadır.ne akp ne cemaat allah yoksul halkıma urumçideki kardeşlerime azerbaycandaki soydaşlara musulda müttefikleriniz tarafından soykırıma uğrayan türkmenlere susturduğunuz güney azerbaycan türklerine acısın.tez zamanda bu insanları bu hale düşüren düşmesinde etken olan en ufak dahli olan kim varsa bizden yana helal olsun alın türkiyedeki tüm paranızı pulunuzu gidin amerika persilvanyada biriniz floridada biriniz yaşayın dahada şu kirli hesaplaşmanıza şu masum halkı halkları her dönem azınlıklardan bile daha çok horlanan türk milletini karıştırmayın.

edit:eksileyen arkadaş ne sebepten eksilediğini özel mesajımdan söylerse en ufak yanlış ifadem varsa entryi sileceğime söz veriyorum.
kendini gittikçe yerin dibine soktuğu konuşmadır.
hiç sevmedigim bu adamı dinlerken "amiiin" diye bagırmama sebep olmuştur.
şeytan çıkarma ayini gibi bir şey. arkadaş 10 yaşında çocuk bile izlese korkar.